Ogólnopolska Konferencja „W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci” [20.03, Kraków]

Ogólnopolska Konferencja „W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci” [20.03, Kraków]

Ogólnopolska Konferencja „W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci” [20.03, Kraków] 825 431 Jacek Świątek

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci” skierowanej dla logopedów, terapeutów, nauczycieli, pedagogów, rodziców oraz studentów.

Program konferencji opiera się na trzech sesjach. Pierwsza sesja będzie miała charakter naukowy, w drugiej głos zabiorą terapeuci, trzecia natomiast będzie miała formę warsztatową. W roli prelegentów udział weźmie wielu znanych i cenionych specjalistów z zakresu problematyki percepcji słuchowej i zaburzeń słuchu u dzieci.

Równolegle w trakcie konferencji odbędzie się również część wystawiennicza, w trakcie której będziemy przedstawiać serię mTalent – czyli rozwiązania do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Ogólnopolska Konferencja „W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci” odbędzie się 20 marca 2020 r. w Krakowie w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego (al. 29 Listopada 46).

Więcej informacji oraz rejestracja: https://we.pl/pl/n/67

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość