Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Edukacyjna XI Galaktyka Edukacji – 18.05 Piła

Interdyscyplinarność w edukacji przyszłości – inspiracje postacią Marii Skłodowskiej-Curie to hasło przewodnie tegorocznej konferencji edukacyjnej XI Galaktyka Edukacji w Pile, na której nowoczesne rozwiązania dla oświaty prezentować będą m.in. przedstawiciele firmy Learnetic.

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Edukacyjna XI Galaktyka Edukacji organizowana przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile to wydarzenie skierowane dla dyrektorów, nauczycieli i innych pracowników oświaty, których łączy jedno – chęć szerzenia innowacyjnego spojrzenia na edukację.

W trakcie konferencji odbędzie się szereg warsztatów i wykładów. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału w warsztatach „Nauczanie hybrydowe”, w trakcie których zobaczyć będzie można, jak skutecznie połączyć tradycyjne i nowoczesne metody nauczania.

Konferencja XI Galaktyka Edukacji odbędzie się 18 maja 2019 roku w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile przy ul. Kołobrzeskiej 15. 

Więcej informacji i rejestracja na stronie organizatorów.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Instrukcje BHP, schematy działania maszyn i kształtowanie kompetencji praktycznych – wszystko, czego potrzebujesz do pracy w szkole branżowej

2023-10-23

Toruń / 5-6.10.2023, XII Kongres TIK w Edukacji

2023-09-21

Weź udział w konkursie i zdobądź laptopy Lenovo oraz pakiety programów Learnetic!

2023-10-02