Odbierz przedświąteczny prezent od mTalent (Kalendarz adwentowy)!

Gdzieniegdzie spadł już pierwszy śnieg, a jak dobrze wszyscy wiemy, to znak powoli nadchodzącej zimy oraz świąt! Dlatego też pracowite elfy mTalent przygotowały z tej okazji interaktywny i pełen świątecznych zadań prezent dla wszystkich terapeutów, nauczycieli i ich podopiecznych!

Kalendarz adwentowy 2021 to 24 zadania w postaci interaktywnych ćwiczeń i kart pracy przygotowanych z myślą o pracy z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi, a także z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. To także urozmaicenie profilaktyki i terapii o tematy okołoświąteczne.

Pośród 24 ćwiczeń multimedialnych i kart pracy w zestawie znalazły się ćwiczenia nawiązujące do serii mTalent i jej głównych produktów. Znajdziesz tam zadania z takich obszarów jak: logopedia, percepcja wzrokowa i słuchowa, matematyka, czytanie sylabami i ortografia.

Jak odebrać Kalendarz adwentowy 2021?
1) Zaloguj się lub utwórz bezpłatnie konto na platformie mTalent.pl
2) Kliknij w ten odnośnik: https://bit.ly/mtalent_kalendarz_2021
3) Kliknij w przycisk „Dodaj”.
4) Zacznij zabawę i odliczanie! 🙂

Uwaga! Komplet zasobów został udostępniony bezpłatnie i można go przypisać do swojego konta mTalent.pl do 1 marca 2022 (a następnie pracować z materiałami bez żadnych ograniczeń).

Życzymy miłej i owocnej pracy z Kalendarzem adwentowym 2021 i innymi zasobami z serii mTalent, a także wesołych i spokojnych świąt i udanego 2022 roku!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina

Jak korzystać z technologii w terapii? (Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina)

2024-06-06

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06
mtalent dotacje celowe

Programy mTalent w ramach dotacji celowej na podręczniki i materiały edukacyjne

2024-05-28