Nowy rok szkolny, nowe produkty od Learnetic! (IV kwartał 2019)

Nowy rok szkolny, nowe produkty od Learnetic! (IV kwartał 2019)

Nowy rok szkolny, nowe produkty od Learnetic! (IV kwartał 2019) 825 431 Jacek Świątek

Jeszcze w tym roku swoją premierę będą miały nowe produkty i zestawy multimedialnych programów edukacyjnych od Learnetic. Do sprzedaży trafią aż trzy nowe pozycje z serii mTalent wspierające współczesnych terapeutów i nauczycieli, a także zestaw do nauki matematyki w pierwszych klasach szkoły podstawowej oraz całkowicie oryginalna propozycja do wykorzystania podczas godziny wychowawczej.

Szanowni nauczyciele, drodzy uczniowie, wraz z początkiem nowego roku szkolnego zaczyna się intensywna praca związana z edukacją. W tym wszystkim uczestniczymy też my, ponieważ naszym zadaniem i ambicją jest zawsze ułatwienie Waszej pracy i sprawienie, by była ona jeszcze bardziej efektywna, a przy tym dostosowana do wymagań współczesnego ucznia. Dlatego też prezentujemy listę produktów i rozwiązań dla nauczycieli, terapeutów, pedagogów i uczniów, które jeszcze w tym roku trafią do oferty nowoczesnych i interaktywnych programów od Learnetic.

 

mTalent Zajęcia logopedyczne II

Pierwsza część Zajęć logopedycznych z serii mTalent na dobre zagościła w gabinetach wielu logopedów i cały czas zbiera pozytywne opinie i recenzje. Z tego powodu śpieszymy z wydaniem drugiej części, która zwiększa pulę ćwiczeń o kolejne 1300 ekranów, a także – jako pierwszy produkt interaktywny dla logopedów – wprowadza ćwiczenia dla głosek T, D i N. Zajęcia logopedyczne II to także nowa seria tematycznych zajęć logopedycznych, scenariuszy, tradycyjnych pomocy logopedycznych oraz blisko 200 zupełnie nowych rymowanek logopedycznych wydanych w nowej części „Krótszych, dłuższych lecz praktycznych wyliczanek logopedycznych”.

 

mTalent Ortografia

Kolejnym nowym produktem z serii mTalent jest multimedialna pomoc do nauki ortografii. mTalent Ortografia reprezentuje nowoczesne i nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię. Na program składa się blisko 1000 ekranów multimedialnych z ćwiczeniami na różnym poziomie trudności. Wśród nich znalazły się ćwiczenia oparte na tekście, kształtujące wrażliwość ortograficzną i nawyk prawidłowej pisowni. Autorem programu jest Renata Czabaj – wieloletnia przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Dysleksji, pedagog, terapeuta, wykładowca, autorka znanej nauczycielom i terapeutom serii „Ortograffiti”.

 

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI

SY-LA-BA-MI to multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które doskonale wspiera proces zarówno skutecznej nauki czytania, jak i postępowania terapeutycznego w tym obszarze. Przemyślany zestaw ćwiczeń opartych na zbiorze sylab otwartych składa się ponad 400 interaktywnych ekranów, które krok po kroku wprowadzają dziecko w umiejętność dekodowania.

 

Multimedialne Pracownie Przedmiotowe: Godzina wychowawcza

Inność czy normalność?, Rozwód i związki, Różne formy dyskryminacji… to tylko niektóre z tematów lekcji, które znajdą się w nowej propozycji z popularnej serii Multimedialne Pracownie Przedmiotowe. MPP: Godzina wychowawcza to multimedialne zasoby do wykorzystania na tablicach interaktywnych i bogate scenariusze lekcji, które będą nieocenionym wsparciem i inspiracją do prowadzenia ciekawych i bogatych merytorycznie lekcji wychowawczych.

 

Matematyka. To rozumiem!

Ponad 3500 ekranów multimedialnych, 460 lekcji oraz tradycyjne pomoce dydaktyczne i podręczniki metodyczne dla nauczyciela. Tak wygląda zawartość zestawu Matematyka. To rozumiem!, który jest najnowocześniejszym produktem multimedialnym przeznaczonym do nauki matematyki (z elementami języka angielskiego) na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Produkt pokrywa w 100% polską podstawę programową, inspirując się przy tym najnowocześniejszymi metodami dydaktycznymi pochodzącymi z Finlandii, pokazującymi rolę matematyki w codzienności. Matematyka. To rozumiem! powstaje przy współpracy z Moje Bambino. Więcej informacji na stronie: www.torozumiem.pl

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość