Nowy rok szkolny, nowe produkty od Learnetic! (IV kwartał 2019)

Jeszcze w tym roku swoją premierę będą miały nowe produkty i zestawy multimedialnych programów edukacyjnych od Learnetic. Do sprzedaży trafią aż trzy nowe pozycje z serii mTalent wspierające współczesnych terapeutów i nauczycieli, a także zestaw do nauki matematyki w pierwszych klasach szkoły podstawowej oraz całkowicie oryginalna propozycja do wykorzystania podczas godziny wychowawczej.

Szanowni nauczyciele, drodzy uczniowie, wraz z początkiem nowego roku szkolnego zaczyna się intensywna praca związana z edukacją. W tym wszystkim uczestniczymy też my, ponieważ naszym zadaniem i ambicją jest zawsze ułatwienie Waszej pracy i sprawienie, by była ona jeszcze bardziej efektywna, a przy tym dostosowana do wymagań współczesnego ucznia. Dlatego też prezentujemy listę produktów i rozwiązań dla nauczycieli, terapeutów, pedagogów i uczniów, które jeszcze w tym roku trafią do oferty nowoczesnych i interaktywnych programów od Learnetic.

 

mTalent Zajęcia logopedyczne II

Pierwsza część Zajęć logopedycznych z serii mTalent na dobre zagościła w gabinetach wielu logopedów i cały czas zbiera pozytywne opinie i recenzje. Z tego powodu śpieszymy z wydaniem drugiej części, która zwiększa pulę ćwiczeń o kolejne 1300 ekranów, a także – jako pierwszy produkt interaktywny dla logopedów – wprowadza ćwiczenia dla głosek T, D i N. Zajęcia logopedyczne II to także nowa seria tematycznych zajęć logopedycznych, scenariuszy, tradycyjnych pomocy logopedycznych oraz blisko 200 zupełnie nowych rymowanek logopedycznych wydanych w nowej części „Krótszych, dłuższych lecz praktycznych wyliczanek logopedycznych”.

 

mTalent Ortografia

Kolejnym nowym produktem z serii mTalent jest multimedialna pomoc do nauki ortografii. mTalent Ortografia reprezentuje nowoczesne i nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię. Na program składa się blisko 1000 ekranów multimedialnych z ćwiczeniami na różnym poziomie trudności. Wśród nich znalazły się ćwiczenia oparte na tekście, kształtujące wrażliwość ortograficzną i nawyk prawidłowej pisowni. Autorem programu jest Renata Czabaj – wieloletnia przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Dysleksji, pedagog, terapeuta, wykładowca, autorka znanej nauczycielom i terapeutom serii „Ortograffiti”.

 

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI

SY-LA-BA-MI to multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które doskonale wspiera proces zarówno skutecznej nauki czytania, jak i postępowania terapeutycznego w tym obszarze. Przemyślany zestaw ćwiczeń opartych na zbiorze sylab otwartych składa się ponad 400 interaktywnych ekranów, które krok po kroku wprowadzają dziecko w umiejętność dekodowania.

 

Multimedialne Pracownie Przedmiotowe: Godzina wychowawcza

Inność czy normalność?, Rozwód i związki, Różne formy dyskryminacji… to tylko niektóre z tematów lekcji, które znajdą się w nowej propozycji z popularnej serii Multimedialne Pracownie Przedmiotowe. MPP: Godzina wychowawcza to multimedialne zasoby do wykorzystania na tablicach interaktywnych i bogate scenariusze lekcji, które będą nieocenionym wsparciem i inspiracją do prowadzenia ciekawych i bogatych merytorycznie lekcji wychowawczych.

 

Matematyka. To rozumiem!

Ponad 3500 ekranów multimedialnych, 460 lekcji oraz tradycyjne pomoce dydaktyczne i podręczniki metodyczne dla nauczyciela. Tak wygląda zawartość zestawu Matematyka. To rozumiem!, który jest najnowocześniejszym produktem multimedialnym przeznaczonym do nauki matematyki (z elementami języka angielskiego) na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Produkt pokrywa w 100% polską podstawę programową, inspirując się przy tym najnowocześniejszymi metodami dydaktycznymi pochodzącymi z Finlandii, pokazującymi rolę matematyki w codzienności. Matematyka. To rozumiem! powstaje przy współpracy z Moje Bambino. Więcej informacji na stronie: www.torozumiem.pl

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kto ty jesteś? – Polak mały dofinansowanie dla przedszkoli

Kto ty jesteś? – Polak mały. 10 mln zł na zajęcia dodatkowe w przedszkolach!

2024-06-28

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06

Aktywna Tablica 2024: To już ostatnie 7 dni!

2024-05-07