Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły – konferencja edukacyjna w Radomiu, 16-18 listopada

Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły – konferencja edukacyjna w Radomiu, 16-18 listopada

Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły – konferencja edukacyjna w Radomiu, 16-18 listopada 825 431 Jacek Świątek

Już za tydzień odbędzie się tegoroczna edycja konferencji edukacyjnej w Radomiu. W ciągu trzech dni poświęconych usprawnianiu edukacji w szkołach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wielu wykładów oraz wziąć udział w licznych warsztatach.

Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej to cyklicznie organizowana w Radomiu konferencja przeznaczona dla dyrektorów szkół, nauczycieli, a także innych pracowników oświaty. Organizatorom tego wydarzenia przyświeca cel szerzenia wiedzy o najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie edukacji i tym samym udoskonalania poziomu nauczania w szkołach.

W ciągu pierwszych dwóch dni tego wydarzenia na konferencji obecni będą przedstawiciele firmy Learnetic. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska, przy którym chętnie opowiemy o najnowszych produktach oraz odpowiemy na wszystkie pytania.  Zachęcamy także do wysłuchania naszego wykładu – Lech Wikaryjczyk opowie o nauczaniu hybrydowym, czyli o tym, jak połączyć nowoczesne technologie z tradycyjnymi metodami nauczania. W trakcie warsztatów przedstawimy natomiast zestawy mobilnych pracowni przyrodniczych do nauki chemii, fizyki, biologii oraz geografii – LaboLAB, serię mTalent – czyli multimedialne i prawdziwie interaktywne programy dla nauczycieli i terapeutów do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a także – po raz pierwszy – serię nowoczesnych programów MPP, czyli zasobów interaktywnych na tablice interaktywne i urządzenia przenośne.

Konferencja odbędzie się w dniach 16, 17 i 18 listopada w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Limanowskiego 26/30 w Radomiu.

Serdecznie zapraszamy!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość