Nauka czytania ze zrozumieniem z nowym programem mTalent już od września!

W świecie pełnym fake newsów umiejętność weryfikowania faktów jest niezwykle ważna. Jednak, aby wykształcić tę zdolność należy rozpocząć od nauki czytania ze zrozumieniem. Nieocenionym wsparciem w tym procesie może okazać się program mTalent Czytanie ze zrozumieniem, który zadebiutuje jesienią.

W codziennym zalewie informacji i stale rosnącym tempie życia wnikliwe czytanie i analizowanie ustępuje pobieżnemu przeglądaniu nagłówków i prześlizgiwaniu się wzrokiem po kolejnych akapitach tekstu. Zdając sobie sprawę z tego, co czeka kolejne pokolenia, warto wykształcić w nich tak cenną umiejętność czytania ze zrozumieniem. W tym celu powstał nowy program z serii mTalent, który pojawi się na rynku już we wrześniu.

Czym jest mTalent Czytanie ze zrozumieniem?

To zestaw multimedialnych ćwiczeń do kształcenia i treningu umiejętności czytania ze zrozumieniem dla uczniów posługujących się językiem polskim lub uczących się języka polskiego jako obcego.

Co znajdziesz w programie?

Decydując się na zakup mTalent Czytanie ze zrozumieniem, otrzymasz dostęp do ponad 700 ekranów interaktywnych, obszernej bazy kart pracy, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku.

Dla kogo jest on dedykowany?

Program stanowi pomoc w prowadzeniu zajęć dla nauczycieli i terapuetów pracujących z dziećmi w wieku 7+ w ramach kształcenia i treningu umiejętności czytania ze zrozumieniem, w tym również uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

mTalent Czytanie ze zrozumieniem można wykorzystać na zajęciach z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej (np. korekcyjno-kompensacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych) lub zajęciach dodatkowych z języka polskiego dla uczniów przybywających z zagranicy – podstawy języka polskiego jako obcego.

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

2024-04-08

Lublin, 20-21.03, Edukacja Przyszłości

2024-03-04

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23