Nauka czytania ze zrozumieniem z nowym programem mTalent już od września!

Nauka czytania ze zrozumieniem z nowym programem mTalent już od września!

Nauka czytania ze zrozumieniem z nowym programem mTalent już od września! 1200 628 Sebastian Urbański

W świecie pełnym fake newsów umiejętność weryfikowania faktów jest niezwykle ważna. Jednak, aby wykształcić tę zdolność należy rozpocząć od nauki czytania ze zrozumieniem. Nieocenionym wsparciem w tym procesie może okazać się program mTalent Czytanie ze zrozumieniem, który zadebiutuje jesienią.

W codziennym zalewie informacji i stale rosnącym tempie życia wnikliwe czytanie i analizowanie ustępuje pobieżnemu przeglądaniu nagłówków i prześlizgiwaniu się wzrokiem po kolejnych akapitach tekstu. Zdając sobie sprawę z tego, co czeka kolejne pokolenia, warto wykształcić w nich tak cenną umiejętność czytania ze zrozumieniem. W tym celu powstał nowy program z serii mTalent, który pojawi się na rynku już we wrześniu.

Czym jest mTalent Czytanie ze zrozumieniem?

To zestaw multimedialnych ćwiczeń do kształcenia i treningu umiejętności czytania ze zrozumieniem dla uczniów posługujących się językiem polskim lub uczących się języka polskiego jako obcego.

Co znajdziesz w programie?

Decydując się na zakup mTalent Czytanie ze zrozumieniem, otrzymasz dostęp do ponad 700 ekranów interaktywnych, obszernej bazy kart pracy, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku.

Dla kogo jest on dedykowany?

Program stanowi pomoc w prowadzeniu zajęć dla nauczycieli i terapuetów pracujących z dziećmi w wieku 7+ w ramach kształcenia i treningu umiejętności czytania ze zrozumieniem, w tym również uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

mTalent Czytanie ze zrozumieniem można wykorzystać na zajęciach z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej (np. korekcyjno-kompensacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych) lub zajęciach dodatkowych z języka polskiego dla uczniów przybywających z zagranicy – podstawy języka polskiego jako obcego.

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość