Nadszedł czas na Zimowe Webinary!

Czy zdarzyło Ci się głowić, jak sprawić, aby proces tworzenia cyfrowych materiałów edukacyjnych przebiegał płynniej i był bardziej wydajny? Czy chociaż raz trudno było Ci dokładnie ustalić, czym różnią się od siebie dostępne na rynku narzędzia do tworzenia e-zasobów oraz jakie naprawdę są ich unikatowe cechy?

Zapisz się na naszej stronie!

Ogłaszamy mini-serię Zimowych Webinarów! Zapraszamy Cię do spędzenia kilku chwil z nami i sprawdzenia osobiście, jak mAuthor może usprawnić pracę w Twoim wydawnictwie, pomóc wprowadzić najnowsze trendy w e-learningu i sprawić, aby tworzenie cyfrowych kursów stało się czystą przyjemnością.

Postanowiliśmy poprowadzić 5 oddzielnych webinarów, które skupiać będą się na jednym zagadnieniu tak, aby każdy mógł wybrać interesujące go tematy. Webinary będą prowadzone w języku angielskim, poniżej znajdziesz ich pełną listę – liczymy, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

Do zobaczenia wkrótce!

Udostępnij post

Inne

artykuły

jak wprowadzić technologię w przedszkolu bez przebodźcowania

Higiena cyfrowa od najmłodszych lat. Jak mądrze wprowadzać technologię na zajęciach?

2026-05-25
Na grafice znajduje się zdjęcie Moniki Zielińskiej, która trzyma mikrofon oraz zdjęcie sali wykładowej podczas konferencji. Sala jest pełna ludzi, którzy słuchają wykładu. Tło grafiki jest granatowe. Dodatkowo na grafice po prawej stronie umieszczone są teksty informujące o cyklu konferencji na temat programu "Cyfrowy uczeń" i logotyp firmy Learnetic SA.

Ponad 720 dyrektorów, nauczycieli i terapeutów z całej Polski wzięło wzięło udział w spotkaniach przygotowujących do udziału w konkursie Cyfrowy Uczeń 2026! 

2026-05-08
Terapia na co dzień z serii mTalent. Grafika przedstawia pudełko programu który rozwija umiejętności społeczne i samodzielność, grafika uzupełniona jest o informację o bezpłatnym przedpremierowym dostępie testowym.

Odkryj możliwości programu mTalent Terapia na co dzień z bezpłatną wersją demo!

2026-06-04