Myśl nowocześnie i działaj bezpiecznie z serią Laboratorium Przyszłości [wideo]

Na samą myśl o prowadzeniu zajęć praktycznych z wykorzystaniem stacji lutowniczych, młotka i gwoździ dostajesz palpitacji serca? Przed oczami masz obraz rosnącej w zastraszającym tempie kolejki do gabinetu pielęgniarki? Jest na to rozwiązanie! Obejrzyj nasz nowy film i zobacz, jak łatwo przekuć koszmar w prawdziwe Laboratorium Przyszłości.

Bądź jak nasz dzielny belfer. Odkryj nowoczesne pomoce dydaktyczne, które pomogą wdrożyć w Twojej szkole edukację STEAM. Działaj efektywnie i bezpiecznie, przekazując uczniom kompetencje przyszłości. Skorzystaj z serii Laboratorium Przyszłości spełniającej 3 najważniejsze oczekiwania każdego pedagoga i dyrektora placówki edukacyjnej:

  • Programy są zgodne z wytycznymi dofinansowania „Laboratoria Przyszłości”.
  • To nie tylko mnóstwo interaktywnych plansz dostosowanych do aktywnej tablicy, ale także zestaw atrakcyjnych plakatów do powieszenia w pracowni.
  • Seria odpowiada podstawie programowej techniki w szkole podstawowej.

Laboratorium Przyszłości składa się z 4 produktów. Dotykają one tematów zasad BHP, schematów działania otaczających nas maszyn oraz kluczowych kompetencji technicznych i praktycznych. To setki ekranów interaktywnych, ilustracji, animacji i filmów, które w kompleksowy i przystępny sposób dostarczą uczniom niezbędnej wiedzy, by móc bezpiecznie i efektywnie korzystać ze specjalistycznego sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Porzuć swoje obawy, już teraz wypróbuj bezpłatne demo i odkryj jak łatwo zamienić Twoją pracownię w laboratorium przyszłości z prawdziwego zdarzenia.

Chcesz poczuć się bezpiecznie jak nasz bohater? Sprawdź warunki dofinansowania na stronie www.dofinansowanielaboratoria.pl.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06

Kraków, 25-26.04, Forum Bliżej Przedszkola

2024-04-22

„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

2024-06-14