mTalent. Specjalne potrzeby edukacyjne

Talent – to słowo, które brzmi i pisze się tak samo w kilkudziesięciu językach świata. Nie oznacza wyłącznie nadprzeciętnych zdolności. Dla nas jest to coś, co przy odpowiedniej stymulacji i pracy przychodzi już później z łatwością i pomaga w osiągnięciu sukcesu w życiu. Bez względu na diagnozę początkową.

Seria mTalent to produkty wspomagające współczesnego terapeutę i nauczyciela w pracy oraz przybliżające dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi do ostatecznego celu: sukcesu. Dlatego w logo serii zdecydowaliśmy się na postać dziecka, które sięga gwiazd. Takie myślenie jest u nas intuicyjne, a jednocześnie podyktowane nadchodzącymi zmianami, np. zapowiedziami szerszego i powszechnego wykorzystania Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania Niepełnosprawności i Zdrowia (ICF), co ma, w założeniu, zapobiegać stygmatyzacji dzieci.

mTalent to także jedyne programy terapeutyczne na polskim rynku przystosowane również do pracy z uczniem ukraińskojęzycznym.

„Oprócz tego, że mamy konkret, czyli to, co jest bardzo potrzebne dziecku, to mamy świetnie wykorzystane multimedia. Seria produktów mTalent bardzo, bardzo polecam!”
– Dorota Zawadzka, członkini Kapituły Konkursu ŚPD

Główna nagroda w konkursie GESS Education Awards 2022 w kategorii SEN and Inclusive Resource/Equipment

Finalista prestiżowego konkursu Bett Awards 2021 w kategorii „Special educational needs solutions”

Nagroda specjalna jury w konkursie Best European Learning Materials Awards 2019

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Dysleksji

Nagroda główna w XVIII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka

mTalent to:

 • 30 lat doświadczenia w tworzeniu programów wspierających terapeutów
 • Najobszerniejsza seria programów terapeutycznych na rynku (ponad 15 000 interaktywnych ekranów!)
 • Programy pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów
 • Jedyny polski multimedialny program terapeutyczny z europejską nagrodą BELMA (Best European Learning Materials Awards)
 • Jedyne programy terapeutyczne, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany)
 • Jedyne programy terapeutyczne, które w całości możesz uruchomić na niemal dowolnym urządzeniu multimedialnym (komputer, laptop, tablet, tablica interaktywna, smartfon)

Czy wiesz, że mTalent to jedyne na polskim rynku programy wspierające terapię, które pozwalają na pracę zdalną bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania? Takie podejście gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów i terapeutów oraz przebiegu zdalnej terapii.

Programy mTalent do zajęć logopedycznych

Programy mTalent do terapii pedagogicznej, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, terapii dysleksji

Programy mTalent do zajęć dydaktyczno-wyrównawczych

Programy mTalent do zajęć rewalidacyjnych

Programy mTalent do obowiązkowych zajęć edukacyjnych (klasy 1-3)

Zamów w programie Aktywna Tablica 2020-2024

Wszystkie programy z serii mTalent spełniają 100% wymogów rozporządzenia Aktywna Tablica 2020-2024. Skorzystaj z dofinansowania i stwórz w swojej szkole gabinet edukacyjno-terapeutyczny z programami mTalent.

Gdzie kupić programy z serii mTalent?

Wszystkie nasze programy znajdziesz w ofercie najlepszych dystrybutorów wyposażenia i oprogramowania dla szkół. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego dystrybutora.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość