Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

mTalent logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

mTalent – specjalne potrzeby edukacyjne

Seria mTalent to najnowocześniejsze, wielokrotnie nagradzane i stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy, które skutecznie wspierają terapię i pozwalają na całkowitą indywidualizację przebiegu nauczania.

mTalent to stale rozwijająca się seria specjalistycznych programów wspierających terapię. Od momentu ich powstania baza ćwiczeń każdego programu jest stale powiększana, a co roku seria wzbogacana jest o kolejne pozycje, które odpowiadają na wszystkie potrzeby terapeutów, nauczycieli i ich podopiecznych.

Każdy program mTalent dostępny jest w programie dofinansowania Aktywna Tablica 2020-2024.

Seria programów mTalent została zaprojektowana w celu wspomagania współczesnego terapeuty i nauczyciela w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Tworząc mTalent, postawiliśmy sobie za cel opracowanie narzędzia, które da specjaliście możliwość wyboru i indywiudalizacji terapii i procesu edukacyjnego. 

Materiały z serii mTalent to gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne, które z łatwością mogą zostać włączone w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych, logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych. Programy mTalent odpowiadają na zaburzenia związane z obszarem mowy, słuchu, wzroku, koncentracji (także ADHD), spektrum autyzmu, matematyki (w tym dyskalkulii), czytania i pisania.

Seria mTalent to najlepsze na świecie programy wspierające terapię!

Zgodnie z werdyktem jury GESS Education Awards 2022

Najnowsza i najbogatsza seria

mTalent to najnowsza i najbogatsza na polskim rynku seria programów wspierających terapię. Na ten moment składa się z 23 specjalistycznych programów (a seria rokrocznie powiększania jest o kolejne programy), które łącznie oferują ponad 20 tysięcy interaktywnych ekranów!

Największe doświadczenie na rynku

Seria mTalent tworzona jest przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem. Każdy program był wielokrotnie testowany przez współpracujące z nami poradnie psychologiczno-pedagogiczne, szkoły, gabinety i ośrodki medyczne z całej Polski.

Uzupełnione o pomoce tradycyjne

Każdy program uzupełniony został także o pomoce fizyczne i tradycyjne, na które składają się m.in. poradniki metodyczne, autorskie publikacje, karty pracy, scenariusze zajęć, a także inne pomoce i dodatki (w zależności od danego zestawu). Programy dostępne są na zasadzie bezterminowej i wielostanowiskowej licencji.

Wsparcie nauczycieli i terapeutów

Programy mTalent skierowane są dla terapeutów, nauczycieli i psychologów prowadzących zajęcia (np. o charakterze dydaktyczno-wyrównawczym, rewalidacyjnym, korekcyjno-kompensacyjnym) z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi lub rozwojowymi.

Dla uczniów w różnym wieku

Wybierając programy, należy kierować się wiekiem rozwojowym dziecka, nie metrykalnym, acz w celu ułatwienia tego wyboru na większości pudełek mTalent znajduje się informacja o sugerowanym wieku. W ofercie znajdują się programy dla pacjentów do 7 roku życia, dla dzieci w wieku 7-10 lat, dla uczniów w wieku 11+ oraz dla osób starszych.

Także dla dzieci z Ukrainy

Cześć programów mTalent została także w całości przetłumaczona na język ukraiński, dzięki czemu z tymi materiałami można pracować również z uczniami z doświadczeniem migracji. mTalent to jedyne oprogramowanie terapeutyczno-edukacyjne w Polsce, które stworzono także z myślą o uczniach ukraińskojęzycznych.

Jak i gdzie kupić

programy mTalent?

Wszystkie nasze programy znajdziesz w ofercie najlepszych dostawców wyposażenia i oprogramowania dla szkół. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego partnera handlowego lub sprawdź obowiązujące programy dofinansowania, dzięki którym zdobędziesz środki na nowe pomoce w Twojej placówce!

Aktualności związane z serią mTalent

Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024: Znamy wyniki! Zobacz, czy otrzymasz dofinansowanie

2024-07-02
Kto ty jesteś? – Polak mały dofinansowanie dla przedszkoli

Kto ty jesteś? – Polak mały. 10 mln zł na zajęcia dodatkowe w przedszkolach!

2024-06-28

Wypróbuj program mTalent do nauki języka angielskiego w przedszkolach

2024-06-19

Przydatne linki

Na stronie mTalent.pl znadziesz szczegółowe informacje o każdym z 23 programów z serii mTalent, wypróbujesz bezpłatne wersje demo, poznasz autorów i konsultantów zaangażowanych w powstanie tych pomocy terapeutycznych i wiele więcej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek mTalent.pl

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Poznaj inne

programy od Learnetic