mTalent Zestaw zabaw zimowo-świątecznych 2020, czyli praktyczny prezent dla terapeutów i nauczycieli

Gdzieniegdzie za oknem sypie już pierwszy śnieg, w niektórych domach balkony wieczorami mrugają kolorowymi światełkami, czyli bądź co bądź świąteczny nadszedł już czas! Dlatego też pracowite elfy mTalent robią co mogą, by wspomóc zapracowanego Mikołaja, i przygotowały wyjątkowo praktyczny prezent dla wszystkich grzecznych terapeutów i nauczycieli w postaci Zestawu dwudziestu czterech zabaw zimowo-świątecznych 2020.

mTalent Zestaw zabaw zimowo-świątecznych 2020 to 24 zadania w postaci interaktywnych ćwiczeń i kart pracy przygotowanych do pracy z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi, a także z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. To także urozmaicenie profilaktyki i terapii o tematy okołoświąteczne.

Pośród 24 ćwiczeń multimedialnych i kart pracy w Zestawie zabaw zimowo-świątecznych 2020 znalazły się ćwiczenia nawiązujące do serii mTalent i jej głównych produktów, czyli zadania z takich obszarów jak: logopedia, percepcja wzrokowa i słuchowa, matematyka, czytanie sylabami i ortografia.

Choć prezent od mTalent ma postać przypominającą kalendarz adwentowy, to tylko od użytkownika zależy, jak szybko zapozna się z zawartością każdej wirtualnej szufladki. Komplet zasobów został udostępniony bezpłatnie i można go przypisać do swojego konta mTalent.pl tylko do końca tego roku!

Jak odebrać prezent w postaci Zestawu zabaw zimowo-świątecznych 2020?

  1. Zaloguj się lub utwórz bezpłatnie konto na platformie mTalent.pl
  2. Kliknij w ten odnośnik: https://www.mtalent.pl/Learnetic/Kalendarz_Adwentowy_2020
  3. Kliknij w przycisk „Dodaj”.

Życzymy Wam miłej i owocnej pracy z Zestawem zabaw zimowo-świątecznych 2020 i innymi zasobami z serii mTalent, a także wesołych i spokojnych świąt i udanego 2021 roku!

Zespół mTalent i Learnetic

Udostępnij post

Inne

artykuły

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23

mTalent Wczesne Wspomaganie Rozwoju – wersja demo jest już dostępna!

2024-06-17

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24