mTalent w finale konkursu Education Resources Awards 2021

Seria mTalent otrzymała kolejne wyróżnienie! Programy trafiły do ścisłego finału w kategorii „Special Education Resource or Equipment” w tegorocznej edycji konkursu Education Resources Awards organizowanego przez British Educational Suppliers Association (BESA) i Brilliant Marketing Solutions.

Education Resources Awards to zainicjowany w 1997 roku konkurs, którego celem jest wskazanie najbardziej wartościowych produktów edukacyjnych – w szczególności zasobów, usług i osób, które przyczyniły się do rozwoju i podniesienia standardów pracy i nauki w szkołach.

W tym roku do finału kategorii „Special Education Resource or Equipment” konkursu ERA 2021 trafiła gdańska firma Learnetic wraz z ich flagową serią mTalent, czyli specjalistycznymi programami do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Seria powstała zaledwie trzy lata temu, a już stała się rozpoznawalną marką i otrzymała szereg nagród: mTalent. Percepcja wzrokowa zdobył prestiżową nagrodę specjalną w europejskim konkursie BELMA (Best European Learning Material Awards), cała seria trafiła do finału Bett Awards 2021, zaś w ubiegłym roku programy zajęły pierwsze miejsce w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku w kategorii Edukacja.

Ogłoszenie wyników konkursu ERA 2021 odbędzie się 21 maja. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Recenzja programów mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (Barbara Hałat – Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne „Kropka”)

2023-11-07

Online, 8.12, Ogólnopolski Kongres Pedagogów Specjalnych i Terapeutów

2023-11-20

Bezpłatna wersja demo programu mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych – uczeń starszy jest już dostępna!

2023-10-10