mTalent Przedszkole – odkryj naszą nową stronę!

Programy z serii mTalent to jedne z najczęściej stosowanych pomocy edukacyjnych przez polskich nauczycieli i terapeutów. Ich wysoką jakość potwierdzają liczne rodzime oraz zagraniczne nagrody, w tym tytuł najlepszych programów do SPE na świecie (GESS Education Awards 2022). Teraz przygotowaliśmy specjalną ofertę z myślą o przedszkolach!

Seria mTalent rozwija się bardzo dynamicznie i obecnie liczy już 23 programy, wśród których znajdują się propozycje skierowane do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, a nawet młodzieży i dorosłych. Aby ułatwić przedszkolom znalezienie odpowiednich pomocy dla swoich podopiecznych, przygotowaliśmy stronę www.mtalent.pl/przedszkole, gdzie znajdziecie informacje o programach mTalent dostosowanych do realizacji zadań na tym etapie edukacji.

mTalent to tysiące interaktywnych ćwiczeń

Interaktywne ćwiczenia zawarte w programach to zajęcia rozwijające – przygotowują dzieci do podjęcia nauki czytania, pisania, liczenia oraz stymulują wiele procesów poznawczych, takich jak spostrzeganie wzrokowe, słuchowe, myślenie i mówienie. Co ważne, metodologia zastosowana w tych programach zapobiega występowaniu trudności w powyższym zakresie oraz zapewnia wszechstronne wsparcie w rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia mTalent mogą być wykorzystywane także w ramach zajęć dydaktyczno-wyrównawczych. 

Programy mTalent wpływają bezpośrednio na podniesienie jakości pracy przedszkola oraz wzbogacenie oferty kształcenia na etapie przedszkolnym, która decyduje o pozycji placówki w środowisku lokalnym.

Pracuj tak, jak lubisz!

Seria mTalent pozwala zarówno na pracę indywidualną, jak i grupową, a interaktywne ćwiczenia mogą być rozwiązywane na wszystkich urządzeniach – komputerach, laptopach, monitorach i tablicach interaktywnych, a także na tabletach czy smartfonach. Pracować można także bez dostępu do internetu!

Nasze pomoce sprawdzą się również w przypadku nauki dzieci z Ukrainy. Duża część programów dostępna jest w całości w języku ukraińskim (przetłumaczone są nie tylko polecenia, ale także głos lektora). Takie podejście pomaga w pracy z grupą zróżnicowaną językowo, a także ułatwia integrację i wyrównywanie poziomu dzieci z Ukrainy oraz dzieci posługującym się innym językiem obcym.

Odwiedź www.mtalent.pl/przedszkole już dziś, przetestuj wersje demo i przekonaj się, jak owocna może być praca w oparciu o programy mTalent.

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06

Wypróbuj pierwszy mTalent w języku angielskim!

2024-06-19