mTalent Autyzm – Tworzenie umiejętności życiowych dla starszych uczniów zadebiutuje we wrześniu!

Choć do rozpoczęcia nowego roku szkolnego pozostało jeszcze kilkanaście tygodni, to twórcy programów z serii mTalent w pocie czoła pracują nad nowościami, których premiera odbędzie się właśnie we wrześniu. Jednym z takich programów jest stworzony z myślą o starszych uczniach mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych.

Pod koniec zeszłego roku międzynarodowe jury obradujące w ramach Gess Dubai uznało serię mTalent za najlepsze programy terapeutyczne na świecie! Doceniając w ten sposób m.in. 4 istniejące oprogramowania przeznaczone dla dzieci z autyzmem. Teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom terapeutów, twórcy przygotowali nowy program, który lepiej odpowiada potrzebom starszych uczniów, w wieku od 11 lat.

Czym jest mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych dla uczniów starszych?

To zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniem ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami wymagającymi wsparcia umiejętności społecznych i życiowych.

Co znajdziesz w programie?

Decydując się na zakup mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych dla uczniów starszych, otrzymasz dostęp do ponad 500 ekranów interaktywnych, kilkudziesięciu kart pracy, tabletu, przewodnika metodycznego oraz zestawu pomocy sensorycznych (słuchawki wyciszające, fidget toys) w jednym pudełku.

Dla kogo jest on dedykowany?

Program świetnie sprawdzi się w pracy pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, wychowawców, trenerów umiejętności społecznych, nauczycieli prowadzących zajęcia wspierające rozwój kompetencji społecznych i życiowych.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

Nowe oprogramowanie stanowi świetne rozwiązanie na zajęciach rewalidacyjnych oraz podczas treningu umiejętności społecznych, a także na lekcjach wychowawczych oraz wszystkich zajęciach skoncentrowanych na rozwijaniu kompetencji społecznych i życiowych.

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22