Międzyszkolna Sieć Współpracy Aktywna Tablica – Twoje miejsce w Internecie

Do programu Aktywna Tablica przystąpiły już tysiące szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dzięki dodatkowym środkom uczniowie nabywają nowe kompetencje, a nauczyciele otrzymali nowoczesne narzędzia edukacyjne. Jednak by móc w pełni z nich skorzystać, niezbędna jest grupa wsparcia. W tym celu powstała Międzyszkolna Sieć Współpracy Aktywna Tablica.

Celem gdańskiej firmy Learnetic – jednego z liderów branży edukacyjno-technologicznej – jest zbudowanie silnej społeczności skupiającej nauczycieli, pedagogów i terapeutów. Służy temu m.in. nowo powstała grupa w serwisie Facebook. Międzyszkolna Sieć Współpracy Aktywna Tablica to przestrzeń, w której członkowie dzielą się swoimi doświadczeniami, przekazują ważne informacje i porady, a także udostępniają darmowe materiały edukacyjne. 

Uczestnictwo w grupie jest całkowicie bezpłatne i wiąże się z mnóstwem benefitów. Jeśli napotkasz jakikolwiek problem związany z programem dofinansowania Aktywna Tablica, to obecni tutaj specjaliści szybko pomogą go rozwiązać. Możliwość wymiany opinii z innymi użytkownikami nowoczesnych programów, takich jak m.in. mTalent, to cenna lekcja dla każdego nauczyciela. Poprzez aktywne uczestnictwo w grupie, członkowie spełniają także wymogi zawarte w programie dofinansowania Aktywna Tablica.

Jeśli korzystasz z programu, to dołącz do Międzyszkolnej Sieci Współpracy i zobacz, ile możesz zyskać.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05
aktywny samorząd 2024

Zakup pomocy edukacyjnych z programu Aktywny samorząd 2024 (PFRON)

2024-03-04