Międzynarodowa Konferencja Logopedyczna / 25-26.06.2021 Zaburzenia płynności mowy. Teoria i praktyka.


Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej Międzynarodowej Konferencji Logopedycznej. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Zaburzenie płynności mowy. Teoria i praktyka”.

Wydarzenie skierowane jest do logopedów oraz terapeutów, którzy pracują z pacjentami borykającymi się z zaburzeniami płynności mowy. Wykłady, dyskusje i warsztaty na konferencji poprowadzą m.in. Katarzyna Węsierska i Tomasz Woźniak oraz eksperci z zagranicy: Joseph Agius (Malta), Francesca Del Gado (Włochy), Kurt Eggers (Belgia), Erik Raj (USA). Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się m.in. ze specyfiką metod i programów: Lexipontix, Mini-KIDS, Camperdown i InterACT. Warto dodać, że wydarzenie od lat budzi zainteresowanie najwyższej klasy ekspertów. Wszystkie sesje będą symultanicznie tłumaczone na język polski i angielski. Udział w wydarzeniu jest płatny.

Data wydarzenia: 25-26.06.2021

Wszystkie informacje dotyczące wystąpień oraz szczegółowy program znajduje się na stronie www.konferencja-zpm.edu.pl.

Organizatorami 4. Międzynarodowej Konferencji Logopedycznej są: Fundacja Wiedzy i Dialogu Społecznego Agere Aude oraz Uniwersytet Śląski. Learnetic jest partnerem wydarzenia.

Zachęcamy do rejestracji!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09

Lublin, 20-21.03, Edukacja Przyszłości

2024-03-04

Zapraszamy na marcowe konferencje

2024-01-31