mCourser – polski Dzwonek.pl i mTalent.pl – finalistą konkursu EdTech Cool Tool 2023

mCourser, czyli stworzony przez Learnetic system, na którym oparta jest platforma edukacyjna Dzwonek.pl i mTalent.pl, został finalistą międzynarodowego konkursu EdTech Cool Tool i trafił tym samym do zaszczytnego grona piętnastu najlepszych platform edukacyjnych na świecie!

EdTech Awards to organizowany od 2010 roku konkurs nagradzający najlepsze rozwiązania i narzędzia edukacyjne z całego świata, a także osoby odpowiedzialne za ich stworzenie, opracowanie i popularyzację. W tym roku do finału kategorii EdTech Cool Tool (learning management system solution) trafił system mCourser.

mCourser to stworzone przez Learnetic narzędzie, na którym opartych jest wiele platform edukacyjnych na całym świecie. W Polsce to rozwiązanie jest podstawą funkcjonowania popularnej platformy Dzwonek.pl oraz przeznaczonej do wspierania dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi platformy mTalent.pl.

Cieszymy się, że nasza praca nad ciągłym rozwojem platformy mCourser została doceniona na światowym forum i serdecznie dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie.
Źródło: https://www.edtechdigest.com/2023-finalists-winners/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską – nowy cykl instruktaży wideo już dostępny!

2023-09-18

Sprawdź najnowsze demo i przygotuj się na premierę programu mTalent ADHD 

2023-10-10

Recenzja programu mTalent Zaburzenia przetwarzania słuchowego – Olga Kłodnicka

2023-11-27