Materiały edukacyjne? Najlepiej twórz je samemu!

W wakacje jedni się opalają, drudzy grillują, a jeszcze inni zdobywają nowe umiejętności. Życzymy Wam, żebyście porządnie wypoczęli, ale też zachęcamy do wartościowego spędzenia tego czasu, np. poznając bezpłatne narzędzie eKreda.pl do tworzenia własnych interaktywnych lekcji i materiałów edukacyjnych.

W tym celu niezawodna Karolina – nauczycielka matematyki – nagrała kolejny materiał, w którym pokazuje, że tworzenie oraz udostępnianie własnych multimedialnych lekcji jest naprawdę łatwe i co najważniejsze – skuteczne!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Grafika zapowiadająca bezpłatny webinar „Pracownie AI w praktyce. Pierwsze kroki z pracowniami AI”. Na jasnym, błękitno-fioletowym tle z technologicznymi ikonami widnieją informacje: data 22 czerwca, godzina 10:30–12:00, wstęp wolny. Po prawej stronie znajduje się zdjęcie prelegenta, którym jest Jacek Ścibor.

Pracownie AI w praktyce! Bezpłatny webinar dla szkół [22.06, 10:30]

2026-06-17

LogoTest przedmiotem badań naukowych! Przeczytaj opracowanie dr Marii Faściszewskiej

2026-07-21

Dziecko przed ekranem w wakacje? Zrób to z głową!

2026-08-03