Matematyka. To rozumiem! Zestaw już dostępny!

”Matematyka. To rozumiem!„ to najnowocześniejszy produkt multimedialny przeznaczony do nauki matematyki na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkie materiały zawarte w programie pokrywają w pełni obowiązującą podstawę programową. Zestaw jest już dostępny w sprzedaży!

Zestaw „Matematyka. To rozumiem!” składa się przede wszystkim z bogatych zasobów cyfrowych. Do rąk nauczyciela oddanych zostało przeszło 3500 ekranów multimedialnych składających się na ponad 460 lekcji. Wszystkie wypełnione zostały interaktywnymi ćwiczeniami i aktywnościami, które w atrakcyjny i efektywny sposób przedstawiają zagadnienia matematyki uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej.

Cyfrowe zasoby to jednak nie wszystko. Zestaw składa się także z tradycyjnych pomocy dydaktycznych. Do najważniejszych z nich należą wyczerpujące poradniki metodyczne dla nauczyciela, dzięki którym praca z programem jest łatwa i intuicyjna. Świetnym dodatkiem są także karty pracy dla uczniów. W pudełku znajduje się ponad 70 kart zaprojektowanych specjalnie dla tego produktu.

Multimedialna i tradycyjna zawartość programu „Matematyka. To rozumiem!” umożliwia naukę wg wzorców nauczania hybrydowego. To świetna propozycja zarówno do nauczania wczesnoszkolnego w klasach 1-3, jak i na zajęciach dodatkowych.

 

 

„Matematyka. To rozumiem!” cechuje się najnowocześniejszą metodologią, która pokazuje uczniom rolę matematyki w codzienności, zakłada eksperymentowanie z liczbami, uczy, że dobry wynik może zostać otrzymany różnymi sposobami. Materiał opracowany został w oparciu o trzy rodzaje operacji: konkretne, wyobrażone i abstrakcyjne. Przykładowo: zagadnienia związane z dziesiątkowym systemem pozycyjnym opracowano w taki sposób, aby umożliwić uczniowi przejście od czynności konkretnych (liczenie klocków) przez wyobrażone (liczenie pieniędzy) do abstrakcji (liczby).

Podstawowy zestaw „Matematyka. To rozumiem!” składa się z materiałów i zasobów pokrywających podstawę programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej. W sprzedaży dostępne są jednak także wersje zestawu dla pojedynczych klas. „Matematyka. To rozumiem!” można kupić na stronie Moje Bambino.

Dodatkowo przygotowane zostały także zasoby w wersji uczniowskiej, które mogą służyć jako powtórzenie wiedzy, baza ćwiczeń dodatkowych lub zadanie domowe. Zasoby te dostępne są na platformie Dzwonek.pl.

 

„Matematyka. To rozumiem!” to produkt należący do Moje Bambino. Firma Learnetic miała przyjemność współpracować z Moje Bambino i odpowiadać za realizację tego projektu.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

Nowy katalog mTalent jest już dostępny! Poznaj nadchodzące premiery

2024-03-05
Aktywna Tablica 2024

Przygotuj się do programu Aktywna Tablica 2024. Wybierz pomoce edukacyjne do szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

2024-02-27