Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

Kupując programy z serii mTalent, masz pewność, że Twoja licencja jest nieograniczona czasowo i terytorialnie. Na każdy produkt przyznajemy licencję bezterminową oraz wielostanowiskową. Aby wyjaśnić, jak to wygląda w praktyce, zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania.

  1. Czy kupując program mTalent otrzymam do niego dostęp na zawsze?

Tak, dokonując zakupu jakiegokolwiek programu z serii mTalent otrzymasz licencję bezterminową, pozwalającą korzystać ze wszystkich ćwiczeń bez ograniczeń czasowych. Informację na ten temat znajdziesz także na dokumencie licencyjnym, który znajduje się w pudełku każdego programu mTalent.

  1. Czy muszę dopłacić, aby przedłużyć swoją licencję?

Nie, w cenie programu mTalent otrzymujesz bezterminową licencję, a także darmowe aktualizacje – bez konieczności dopłacania.

  1.  Czy mogę korzystać z programu mTalent na kilku urządzeniach?

Tak, każdy program z serii mTalent umożliwia dostęp online (za pomocą Internetu) oraz offline (bez dostępu do Internetu). W zależności od programu, są to 2 licencje online + 2 licencje offline lub 3 licencje online + 6 licencji offline (dokładną rozpiskę znajdziesz w cenniku). 

  1. Czy po kilku latach program mTalent wciąż będzie zgodny z najnowszymi zmianami w edukacji?

Tak, dzięki bezpłatnym aktualizacjom zdecydowanie przedłużamy żywotność programów z serii mTalent. Po udostępnieniu naszych pomocy edukacyjnych wciąż dbamy o ich rozwój, wprowadzając poprawki i uzupełnienia. Nie musisz się niczym martwić, nowe zasoby automatycznie i bezpłatnie zostaną dodane do Twojego programu.

  1. Czy aktualizacje obejmują także zmiany, jakie wprowadzają producenci systemów operacyjnych i przeglądarek internetowych?

Programy mTalent tworzone są w najnowszym środowisku HTML5, które jest wspierane przez wszystkich producentów sprzętu i oprogramowania. Nasi specjaliści pracują nad tym, aby programy były zawsze aktualne, dlatego darmowe aktualizacje, z jakich skorzystać mogą użytkownicy mTalent, obejmują także dostosowanie programów mTalent do nowych wersji systemów operacyjnych lub przeglądarek.

Licencja bezterminowa mTalent – podsumowanie

Podsumowując, wszyscy użytkownicy mTalent otrzymują w cenie licencję bezterminową, wielostanowiskową oraz bezpłatne aktualizacje. To gwarancja najwyższej jakości pomocy edukacyjnych, bez konieczności martwienia się kwestiami technicznymi i pilnowania jakichkolwiek terminów. Na wszystkich rozważających rozpoczęcie przygody z mTalent czekają obszerne i darmowe wersje demo.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05

Aktywna Tablica 2024. VR i programowanie [bezpłatny webinar, 07.05]

2024-04-26

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22