Learnetic zdobywcą dwóch nagród w konkursie Gryf Gospodarczy 2023!

Mamy dzisiaj dwa ogromne powody do świętowania! Podczas 24 gali Pomorskiej Nagrody Gryf Gospodarczy, firma Learnetic otrzymała dwie prestiżowe statuetki. W nasze ręce trafił „Gryf Medialny” oraz nagroda w kategorii „Lider innowacji – średnie i duże przedsiębiorstwo”.

Gryf Gospodarczy to konkurs organizowany nieprzerwanie od 2000 roku, a nagrody przyznawane są przez organizacje gospodarcze reprezentowane w Pomorskiej Radzie Przedsiębiorczości. W tym roku finaliści zostali wyłonienie przez komisję składającą się ze 116 przedsiębiorców.

W ramach konkursu Learnetic zgłosił m.in. swój flagowy produkt mAuthor, czyli kompleksowe narzędzie (eContent Development Platform) przeznaczone dla wydawców, które pozwala tworzyć profesjonalnej jakości nowoczesne i w pełni interaktywne materiały edukacyjne przy znacznej oszczędności czasu i kosztów w stosunku do innych metod.

Nagrody w kategoriach „Lider Innowacji” oraz „Gryf Medialny” cieszą nas tym bardziej, że naszym celem zawsze było wprowadzanie w sektorze edukacji rozwiązań, które opierając się na najnowszych technologiach, mogą utorować drogę do rewolucyjnych zmian w nauczaniu. Docenienie ze strony mediów to sygnał, że nasze wysiłki nie pozostają niezauważone. Mamy nadzieję, że te nagrody zaowocują dodatkową energią, która pozytywnie wpłynie na cały zespół pracujący na sukcesy Learnetic.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04