Learnetic z tytułem „AFIRMATOR RUCHU INNOWACYJNEGO” – XXXI Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji

Mamy wielką przyjemność poinformować o przyznaniu naszej firmie tytułu „AFIRMATOR RUCHU INNOWACYJNEGO” przez Kapitułę Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczy Konsul Wielkiej Brytanii. Wręczenie certyfikatu będzie miało miejsce podczas XXXI Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji połączonego z XX-leciem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, które odbędzie się 8 czerwca 2017 roku w Pałacu Poznańskiego w Łodzi.

Podsumowania Ruchu Innowacyjnego to odbywająca się w finale każdego roku szkolnego konferencja, gdzie prezentowane są dokonania wybitnych naukowców i pedagogów, autorów innowacji programowych, metodycznych, organizacyjnych, naukowych itd. Wśród wielu wybitnych postaci, które dotychczas były nagradzane podczas łódzkiej inicjatywy warto wspomnieć m.in. o: Profesorach Jerzym Bralczyku, Janie Miodku, Bogusławie Śliwerskim, Sławomirze Wiaku, Stanisławie Popku, Stanisławie Dylaku, a także tak ważnych postaciach jak Anna Dymna czy Kazimierz Tischner. Z tym większą dumą przyjęliśmy informację o nadaniu nam prestiżowego tytułu. Dziękujemy wszystkim osobom w to zaangażowanym.

Udostępnij post

Inne

artykuły

konkurs learnetic kreatywność na fali na grafice widać nauczycielkę która surfuje na desce wokółł przyborów edukacyjnych jak globus, linijka, nutka które są symbolami z logo learnetic

Wystartował konkurs „Kreatywność na fali”. Opisz swój pomysł na zajęcia i zgarnij zestaw plażowy!

2026-07-13

Warszawa, xx.10, Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2026-06-02

Pracownie Kompas Jutra. Gotowe pakiety wyposażenia pracowni przyrodniczej

2026-07-21