Learnetic na targach GESS 2020 w Dubaju

Jedne z największych targów i konferencji edukacyjnych odbywają się w Dubaju! Dlatego też z przyjemnością informujemy, że pośród wystawców na targach GESS 2020 znajdą się przedstawiciele firmy Learnetic.

Już 25 lutego rozpoczną się trzydniowe targi GESS w Dubaju. To jedna z największych imprez edukacyjnych na świecie i zdecydowanie największa w tej części globu. To, co wyróżnia GESS wśród innych wydarzeń tego typu, to organizowana równolegle konferencja poświęcona tym samym zagadnieniom, a także niezwykły rozmach i skala targów.

Learnetic już czwarty rok z rzędu weźmie udział w targach GESS w Dubaju, prezentując swoje rozwiązania dla wirtualnych wydawców treści edukacyjnych, w tym w szczególności wielokrotnie nagradzane narzędzie – mAuthor – które pozwala łatwo i efektywnie tworzyć multimedialne kursy i lekcje, a także przygotowywać cyfrowe i prawdziwe interaktywne wersje drukowanych publikacji.

Wszystkich odwiedzających targi GESS zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F30 oraz do kontaktu i umówienia spotkania.

Udostępnij post

Inne

artykuły

mtalent dotacje celowe

Programy mTalent w ramach dotacji celowej na podręczniki i materiały edukacyjne

2024-05-28

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09

Sosnowiec, 4.06, STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji

2024-05-21