Learnetic na targach GESS 2020 w Dubaju

Jedne z największych targów i konferencji edukacyjnych odbywają się w Dubaju! Dlatego też z przyjemnością informujemy, że pośród wystawców na targach GESS 2020 znajdą się przedstawiciele firmy Learnetic.

Już 25 lutego rozpoczną się trzydniowe targi GESS w Dubaju. To jedna z największych imprez edukacyjnych na świecie i zdecydowanie największa w tej części globu. To, co wyróżnia GESS wśród innych wydarzeń tego typu, to organizowana równolegle konferencja poświęcona tym samym zagadnieniom, a także niezwykły rozmach i skala targów.

Learnetic już czwarty rok z rzędu weźmie udział w targach GESS w Dubaju, prezentując swoje rozwiązania dla wirtualnych wydawców treści edukacyjnych, w tym w szczególności wielokrotnie nagradzane narzędzie – mAuthor – które pozwala łatwo i efektywnie tworzyć multimedialne kursy i lekcje, a także przygotowywać cyfrowe i prawdziwe interaktywne wersje drukowanych publikacji.

Wszystkich odwiedzających targi GESS zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F30 oraz do kontaktu i umówienia spotkania.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Najważniejsze premiery w 2023 roku

2023-12-20

mTalentowy kalendarz adwentowy już na Was czeka!

2023-11-28
mTalent Czytanie recenzja

Jak wygląda praca z mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2? (PONAD 500 ĆWICZEŃ!)

2023-12-18