Learnetic na London Book Fair

Z wielką przyjemnością informujemy, że Learnetic będzie reprezentowany na zbiorczym stoisku Instytutu Książki, podczas najbliższych Targów Książki w Londynie (London Book Fair). Znajdziemy się w specjalnie wyodrębnionej części, która skupia ofertę technologiczną kierowaną do tradycyjnych wydawnictw – tworzenie interaktywnych książek, eBooków itd.

Najważniejszym punktem naszej obecności na targach będzie wystąpienie Prezesa Learnetic – Pana Artura Dyro, który opowie o roli narzędzi do tworzenia ePublikacji „AdaptivePersonalized Learninand Big Data – the Authoring Tool Which Starts It All.”

Więcej szczegółów niebawem, osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o kontakt – marketing@learnetic.com

Udostępnij post

Inne

artykuły

cyfrowy uczeń 2026 - rusza nabór wniosków

Program „Cyfrowy Uczeń” 2026. Zdobądź dodatkowe środki na rozwój swojej placówki!

2026-03-10
Mata STEAM z certyfikatem JakOOOści

Edukacyjna Mata STEAM otrzymała Certyfikat JakOOOŚci w projekcie LabOOOratorium

2026-03-23
Baner przedstawia zdjęcie nauczycielki i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Stoją przy tablicy multimedialnej na której wyświetlone jest zadanie z programu mTalent Wychowanie Przedszkolne. Na Banerze znajdują się również napisy reklamujące projekt dofinansowań z Unii Europejskiej dla przedszkoli w województwie pomorskim.

Ponad 51 mln zł na rozwój przedszkoli na Pomorzu – sprawdź, jak pozyskać środki!

2026-01-27