Korzystasz z mTalent? Zrób zdjęcie i zgarnij wyjątkowy prezent!

„Złota jesień, wszystko gra, bo mTalent prezent da!” – tak napisałaby pewnie Monika, która na co dzień odpowiada za serię mTalent i z zamiłowaniem tworzy słynne już logopedyczne wyliczanki. W jej właśnie imieniu zapraszamy do udziału w mTalentowej jesiennej promocji, w której rozdajemy wyjątkowe prezenty – wystarczy zrobić sobie zdjęcie z pudełkiem mTalent!

Jak wziąć udział w promocji? Należy pstryknąć sobie zdjęcie z przynajmniej jednym pudełkiem mTalent. Do tego najlepiej szeroko się uśmiechnąć lub zrobić jakąś inną ciekawą minę – nie ograniczamy tutaj inwencji twórczej! Zdjęcie należy następnie opublikować w komentarzu do tego posta na oficjalnym mTalentowym fanpage’u Wyrównywanie szans. Ach i należy też koniecznie upewnić się, że polubiliśmy stronę Wyrównywanie szans na facebooku. I to tyle! Co najlepsze prezenty dostaną wszyscy, którzy spełnią powyższe warunki. Żadnego losowania, jury, ani zawodów – wygrywa każdy! 

Jakie prezenty przygotował mTalent z okazji tej wybornej jesieni? Każda osoba, która opublikuje zdjęcie i polubi stronę Wyrównywanie szans otrzyma dwie przepiękne torby, a na nich – wierszowane łamańce językowe napisane przez Monikę! Można w nich nosić swoje akcesoria terapeutyczne, nauczycielskie i wiele innych rzeczy, które będą ślicznie prezentować się w towarzystwie mTalentowych toreb.

Promocja trwa od 10 listopada godz. 12:00 do 27 listopada godz. 12:00.
Tutaj dostępny jest regulamin promocji: https://bit.ly/3n3Ib1U

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

Nowy Tomyśl, 12-13.04, K@SSK

2024-04-03
licencja bezterminowa mTalent

Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

2024-02-28