Kongres Online / 20-21.10.2021 Edukacja i Rozwój

Przed nami ósmy Kongres Edukacji i Rozwoju, czyli wydarzenie poruszające zagadnienia związane z rozwojem i wyzwaniami, jakie stoją przed edukacją. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie Prawo i zarządzanie w oświacie.

Kongres Edukacja i Rozwój organizowany jest już od wielu lat i zawsze licznie gromadzi reprezentantów różnych środowisk edukacyjnych. Uczestnicy wydarzenia to między innymi dyrektorzy szkół, nauczyciele, psycholodzy i pedagodzy szkolni, pracownicy wyższych uczelni oraz samorządowcy zainteresowani problemami oświaty.

W trakcie dwóch dni konferencji online organizatorzy zaplanowali merytoryczne prelekcje, ciekawe warsztaty, inspirujące dyskusje oraz konsultacje z ekspertami. Tematy przewodnie które będą przewijac się na wydarzeniu to między innymi:

  • Zarządzanie i przywództwo  w czasach niepewności – jak przekuć zagrożenia w szanse? 
  • Regulacje prawne dotyczące funkcjonowania szkoły – najnowsze zmiany, praktyka stosowania. 
  • Powrót do szkoły po edukacji zdalnej.
  • Budowanie przyjaznego i demokratycznego środowiska uczenia się, w którym istotnym elementem jest dialog, debata, otwartość na poglądy innych i aktywność.

Na tegorocznej edycji nie zabraknie przedstawicieli firmy Learnetic. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska online, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, porozmawiamy o Państwa wyzwaniach i pomożemy w wyborze programów z naszej oferty. Zachęcamy również do umówienia idywidualnych spotkań z naszymi ekspertami od nowoczesnej edukacji. W środę o 14:00 zapraszamy na prelekcję Jacka Świątka, który opowie o tym jak mądrze wybrać programy dla swojej szkoły.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie organizatorów: https://www.edunews.pl/wydarzenia/5320-inspiracje-2021

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Sosnowiec, 4.06, STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji

2024-05-21

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06