Kongres Edukacji Przyszłości 3-4.10 Targi Kielce

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie Edukacji Przyszłości, w trakcie którego nauczyciele, dyrektorzy oraz przedstawiciele branży edukacyjnej będą dyskutować o najważniejszych tematach związanych z edukacją dziś i jutra.

Kongres organizowany jest przez Targi Kielce wraz z Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Honorowy Patronat nad realizowaną inicjatywą objęła Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce i potrwa dwa dni – 3 i 4 października, w trakcie których odbędzie się szereg wykładów i dyskusji dotyczących najbardziej aktualnych tematów związanych z edukacją, a także najnowszych rozwiązaniach i przyszłości kształcenia. W kongresie weźmie udział Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska, Wojewoda Świętokrzyski – Agata Wojtyszek, Prezydent Miasta Kielce – Wojciech Lubawski, a także wielu innych ciekawych i znakomitych gości.

W Kongresie Edukacji Przyszłości w Kielcach wezmą udział również nasi przedstawiciele. Pierwszego dnia wydarzenia będziecie mogli odwiedzić nasze stoisko, na którym prezentować  będziemy nasze najnowsze produkty, a na scenie wystąpi Jacek Świątek, który opowie o tym, gdzie znajduje się złoty środek między pomocami tradycyjnymi a wirtualnymi w tzw. nauczaniu hybrydowym.

Jednocześnie w tym samym miejscu i terminie odbędą się także targi „Salon Technologii i Wyposażenia dla edukacji”, który będzie świetnym uzupełnieniem tematów przemówień i dyskusji na kongresie.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03