Kompendium wiedzy o WOPFU i IPET 2022/23 – bezpłatna konferencja online pełna praktycznych wskazówek, jak tworzyć dokumentację ucznia

Kompendium wiedzy o WOPFU i IPET 2022/23 – bezpłatna konferencja online pełna praktycznych wskazówek, jak tworzyć dokumentację ucznia

Kompendium wiedzy o WOPFU i IPET 2022/23 – bezpłatna konferencja online pełna praktycznych wskazówek, jak tworzyć dokumentację ucznia 1200 628 Sebastian Urbański

Nadchodzi jesień. A to oznacza, że poza liśćmi na nauczycielskie głowy spadną zaraz… WOPFU i IPETY. I niby wiemy co to, a jednak co roku pojawiają się wśród nas różne pytania i wątpliwości. Na szczęście jak zawsze z pomocą przychodzi Learnetic, zapraszając na darmową konferencję online, która odbędzie się już 8 września o godzinie 17.00. 

Przygotowaliśmy specjalne wydarzenie, które pomoże Ci okiełznać całą dokumentację uczniowską i sprawi, że Wielospecjalistyczna Ocena Poziomu Funkcjonowania Ucznia oraz Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny będą kojarzyły się wyłącznie zrozumiale i pozytywnie! Wydarzenie jest bezpłatne, a wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają po konferencji certyfikat.

Program konferencji został przygotowany z myślą o przedstawieniu tematu w sposób kompleksowy i zróżnicowany. Nie zabraknie cennych informacji prawnych, praktycznych porad, studium przypadku, a także wątku współpracy na linii szkoła-rodzice.

W roli prelegentów wystąpią wyjątkowi specjaliści od wielu lat związani z edukacją. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać Zyty Czechowskiej, Jolanty Majkowskiej, Aleksandry Rodzewicz, Anny Gawryluk oraz Sylwii Kowalskiej.

Konferencja odbędzie się online 8 września o godzinie 17.00, wstęp wolny. Więcej informacji na stronie https://konferencja.learnetic.pl/. Serdecznie zapraszamy!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość