Kompendium wiedzy o WOPFU i IPET 2022/23 – bezpłatna konferencja online pełna praktycznych wskazówek, jak tworzyć dokumentację ucznia

Nadchodzi jesień. A to oznacza, że poza liśćmi na nauczycielskie głowy spadną zaraz… WOPFU i IPETY. I niby wiemy co to, a jednak co roku pojawiają się wśród nas różne pytania i wątpliwości. Na szczęście jak zawsze z pomocą przychodzi Learnetic, zapraszając na darmową konferencję online, która odbędzie się już 8 września o godzinie 17.00. 

Przygotowaliśmy specjalne wydarzenie, które pomoże Ci okiełznać całą dokumentację uczniowską i sprawi, że Wielospecjalistyczna Ocena Poziomu Funkcjonowania Ucznia oraz Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny będą kojarzyły się wyłącznie zrozumiale i pozytywnie! Wydarzenie jest bezpłatne, a wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają po konferencji certyfikat.

Program konferencji został przygotowany z myślą o przedstawieniu tematu w sposób kompleksowy i zróżnicowany. Nie zabraknie cennych informacji prawnych, praktycznych porad, studium przypadku, a także wątku współpracy na linii szkoła-rodzice.

W roli prelegentów wystąpią wyjątkowi specjaliści od wielu lat związani z edukacją. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać Zyty Czechowskiej, Jolanty Majkowskiej, Aleksandry Rodzewicz, Anny Gawryluk oraz Sylwii Kowalskiej.

Konferencja odbędzie się online 8 września o godzinie 17.00, wstęp wolny. Więcej informacji na stronie https://konferencja.learnetic.pl/. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

mtalent dotacje celowe

Programy mTalent w ramach dotacji celowej na podręczniki i materiały edukacyjne

2024-05-28
Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024: Znamy wyniki! Zobacz, czy otrzymasz dofinansowanie

2024-07-02
Kryteria podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2024

Jak wykorzystać dofinansowanie z rezerwy oświatowej na rok 2024 na wyposażenie szkolnych sal i pracowni?

2024-06-04