KASSK 2016 za nami!

Drugi rok z rzędu mieliśmy przyjemność przebywać na jednym z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w Polsce – Konferencji Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych w Nowym Tomyślu. Nasza obecność była warta odnotowania z kilku powodów.

Po pierwsze mieliśmy możliwość przedstawienia naszych produktów i pomysłów na wdrażanie innowacyjnych metod kształcenia podczas warsztatów, których aż cztery przeprowadziliśmy podczas drugiego dnia konferencji. Najpierw spotkaliśmy się z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, którym pokazaliśmy fińskie podejście do nauczania matematyki – czyli interaktywną wersję podręczników YyKaaKoo, która na polskim i zagranicznym rynku znana jest jako 321 matma!

Kolejne spotkanie odbyliśmy również z nauczycielami etapu edukacji zintegrowanej, którzy mieli okazję dowiedzieć się szczegółów związanych z naszą tegoroczną premierą: nową serią mTalent, której pierwsze rozwiązanie „mTalent: Dysgrafia z Rysikiem”, właśnie zostało wprowadzone na rynek.

Ostatnie dwa szkolenia, na których łącznie przebywało ponad 50 uczestników, dotyczyło naszych platform: e-learningowej mCourser.pl oraz tej stworzonej z myślą o kreatywnych nauczycielach, którzy pragną sami tworzyć zasoby – mInstructor.

Duża frekwencja i zaangażowanie uczestników było w dużej mierze konsekwencją dwóch czynników: porannego wystąpienia kierownika marketingu na panelu otwartym, a także obecności naszych przedstawicieli na stoisku, które przez cały czas konferencji było dostępne dla uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją! 

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent Edukacja przedszkolna – ponad 50 ekranów dostępnych bezpłatnie!

2024-06-13

mTalent Wczesne Wspomaganie Rozwoju – wersja demo jest już dostępna!

2024-06-17

Jakie pomoce edukacyjne zamówić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024? [szkoła podstawowa]

2024-04-03