Kampus LaboLAB w Pruszczu Gdańskim

Już w przyszłym tygodniu w Pruszczu Gdańskim zorganizowany zostanie Kampus LaboLAB, podczas którego zaprezentowane zostaną nowoczesne zestawy modułowych pracowni przyrodniczych dla szkół podstawowych. W programie wykłady, warsztaty i wiele sposobności na własnoręczne wypróbowanie zawartości LaboLABowych zestawów.

W ramach Kampusu LaboLAB wystąpi Paweł Oberbek – Dyrektor ds. międzynarodowych produktów eLearningowych z amerykańskiej firmy Carolina Biological Supply Company i Jacek Świątek – Dyrektor Marketingu z Learnetic SA, czyli firmy, która zlokalizowała i wydała zestawy LaboLAB na polskim rynku. Podczas wydarzenia zorganizowane zostaną także praktyczne warsztaty, które poprowadzi Małgorzata Rabenda – dyrektorka Szkoły Podstawowej SPECTO we Wrocławiu, ekspertka ds. edukacji i doświadczona trenerka i szkoleniowczyni.

Czym dokładnie są zestawy LaboLAB? To dziewięć zestawów do nauczania biologii, chemii, fizyki i geografii, które składają się z rozbudowanego pakietu wyposażenia do przeprowadzania eksperymentów, doświadczeń i projektów, drukowanych materiałów dla uczniów, rozbudowanego podręcznika metodycznego dla nauczyciela, scenariuszy lekcji, a także multimedialnych i interaktywnych materiałów, na które składają się symulacje, podręczniki cyfrowe, ćwiczenia i testy. Więcej informacji o zestawach LaboLAB znajdziesz na stronie https://labolab.pl/.

Kampus LaboLAB odbędzie się 3.10.2023 w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański w godzinach 8:00-11:00. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Gminy Pruszcz Gdański i przeznaczone jest tylko dla zaproszonych nauczycieli z tego regionu. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zorganizować podobne spotkanie w swojej okolicy. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zorganizować podobne spotkanie w swojej okolicy.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24

Najlepszy prezent na Europejski Dzień Logopedy – odbierz bezpłatnie LogoTest 7!

2024-03-06

Zabrze, 25.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17