Jak wygląda praca z mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2? (PONAD 500 ĆWICZEŃ!)

Na czym polega metoda 18 struktur wyrazowych do nauki czytania? Jak wygląda praca z mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI? Co znajduje się w pudełku tego programu? Zobacz nowy materiał Michaliny Ignaciuk (znanej w sieci jako Pedagog Michalina) i przekonaj się, dlaczego w Twojej placówce powinny znaleźć się pomoce z serii mTalent!

W materiale wideo Pedagog Michalina pokazuje przykładowe zadania interaktywne z puli ponad 500 ćwiczeń, które znajdują się w programie mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2. W materiale zobaczyć można także zawartość fizyczną zestawu, w tym „Wyliczanki Sylabowe”, czyli książkę z autorskimi rymowankami. Jest to publikacja, w której każda czytanka zapisana jest cztery razy, co pozwala ćwiczyć z dzieckiem każdy tekst na kilka sposobów.

Program multimedialny mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2 to ćwiczenia dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów do wykorzystania na zajęciach dydaktycznych (np. roczne przygotowanie przedszkolne lub wcześniej), logopedycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, zajęciach terapii pedagogicznej, zajęciach rewalidacyjnych oraz w edukacji domowej i innych obszarach mających na celu wykształcenie i rozwój u dziecka umiejętności czytania.

Czy wiesz, że program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2 dostępny jest także w wersji ukraińskojęzycznej. Użytkownik w ramach osobnego spisu treści może skorzystać z ćwiczeń, w których treść (tekst i lektor) przetłumaczone są na język ukraiński.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Sosnowiec, 4.06, STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji

2024-05-21

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24