IX Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna [Warszawa, 19 listopada]

Zaburzenia w komunikowaniu się, aktualne trendy w diagnozie i terapii ORM, niepłynność mowy, logorytmika to główne tematy IX edycji Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej. Z przyjemnością informujemy, że na tegoroczne edycji tego wydarzenia uczestnicy będą mogli spotkać przedstawicieli naszej firmy.

Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna to ponad siedem godzin wskazówek, inspiracji, merytorycznej wiedzy w postaci licznych paneli, wykładów, a także spotkań z ekspertami. Jest to także świetna okazja do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i produktami przygotowanymi specjalnie dla terapeutów i nauczycieli.

Learnetic jest producentem serii programów mTalent, czyli serii interaktywnych rozwiązań i narzędzi diagnostyczno-terapeutycznych przeznaczonych do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym i rozwojowymi. Jednym z najpopularniejszych programów z tej serii jest mTalent Zajęcia Logopedyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w trakcie IX edycji Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej, gdzie będzie można zobaczyć, jak skuteczna jest praca z tym narzędziem.

IX Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna odbędzie się 19 listopada w Hotelu Novotel przy ul. 1 Sierpnia Warszawie.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Zapraszamy na marcowe konferencje

2024-01-31
licencja bezterminowa mTalent

Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

2024-02-28
nowości mTalent

Nadchodzą nowości z serii mTalent na rok 2024!

2024-02-15