IX Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna [Warszawa, 19 listopada]

Zaburzenia w komunikowaniu się, aktualne trendy w diagnozie i terapii ORM, niepłynność mowy, logorytmika to główne tematy IX edycji Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej. Z przyjemnością informujemy, że na tegoroczne edycji tego wydarzenia uczestnicy będą mogli spotkać przedstawicieli naszej firmy.

Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna to ponad siedem godzin wskazówek, inspiracji, merytorycznej wiedzy w postaci licznych paneli, wykładów, a także spotkań z ekspertami. Jest to także świetna okazja do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i produktami przygotowanymi specjalnie dla terapeutów i nauczycieli.

Learnetic jest producentem serii programów mTalent, czyli serii interaktywnych rozwiązań i narzędzi diagnostyczno-terapeutycznych przeznaczonych do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym i rozwojowymi. Jednym z najpopularniejszych programów z tej serii jest mTalent Zajęcia Logopedyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w trakcie IX edycji Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej, gdzie będzie można zobaczyć, jak skuteczna jest praca z tym narzędziem.

IX Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna odbędzie się 19 listopada w Hotelu Novotel przy ul. 1 Sierpnia Warszawie.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18

Już we wrześniu zadebiutują 2 programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna

2024-04-14

Jak pracę z programem mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1 ocenia terapeutka?

2024-04-03