IV Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Matematyki – 22.03 Warszawa

Z przyjemnością informujemy, że podczas IV Ogólnopolskiego Kongresu dla Nauczycieli Matematyki będzie można spotkać przedstawicieli firmy Learnetic oraz zapoznać się z ofertą skierowaną właśnie dla nauczycieli matematyki.

Jak chwalą się organizatorzy tego wydarzenia, Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Matematyki to przede wszystkim siedem godzin inspiracji i wskazówek, które pomogą budować skuteczną komunikację z uczniami oraz motywować ucznia do pracy i rozwijać jego zainteresowanie matematyką, które w trakcie czterech paneli zostaną wygłoszone przez czterech ekspertów-praktyków.

W trakcie tego wydarzenia obecna będzie także część wystawiennicza, gdzie m.in. obecni będą przedstawiciele naszej firmy, którzy pokażą, jak łatwe i skuteczne jest nauczanie matematyki i innych przedmiotów przy pomocy nowoczesnych technologii. Zaprezentowana zostanie seria Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych przeznaczona na tablice interaktywne i inne urządzenia, a także programy z serii mTalent, które wspomagają współczesnych terapeutów i nauczycieli – także matematyki – w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

IV Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Matematyki odbędzie się 22.03 w Hotelu Sangate w Warszawie.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Wrocław, 26.10.2023, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-10-17

Skorzystaj z dofinansowania i zmodernizuj swoje przedszkole!

2023-09-11

Zakopane, 2-3.10.2023, Kongres OSKKO

2023-09-20