IV Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Matematyki – 22.03 Warszawa

Z przyjemnością informujemy, że podczas IV Ogólnopolskiego Kongresu dla Nauczycieli Matematyki będzie można spotkać przedstawicieli firmy Learnetic oraz zapoznać się z ofertą skierowaną właśnie dla nauczycieli matematyki.

Jak chwalą się organizatorzy tego wydarzenia, Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Matematyki to przede wszystkim siedem godzin inspiracji i wskazówek, które pomogą budować skuteczną komunikację z uczniami oraz motywować ucznia do pracy i rozwijać jego zainteresowanie matematyką, które w trakcie czterech paneli zostaną wygłoszone przez czterech ekspertów-praktyków.

W trakcie tego wydarzenia obecna będzie także część wystawiennicza, gdzie m.in. obecni będą przedstawiciele naszej firmy, którzy pokażą, jak łatwe i skuteczne jest nauczanie matematyki i innych przedmiotów przy pomocy nowoczesnych technologii. Zaprezentowana zostanie seria Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych przeznaczona na tablice interaktywne i inne urządzenia, a także programy z serii mTalent, które wspomagają współczesnych terapeutów i nauczycieli – także matematyki – w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

IV Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Matematyki odbędzie się 22.03 w Hotelu Sangate w Warszawie.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18
mTalent aktualizacja

Bezpłatna aktualizacja mTalent Zajęcia Logopedyczne cz. 1 i cz. 2 [250 nowych ekranów!]

2024-03-28

Aktywna Tablica 2024: To już ostatnie 7 dni!

2024-05-07