II Ogólnopolski Kongres Pedagogów Specjalnych i Terapeutów [Warszawa, 5.12]

Kształtowanie podstawowych umiejętności samodzielnego funkcjonowania społecznego to główny temat drugiej edycji ogólnopolskiej konferencji dla pedagogów i terapeutów w Warszawie, w trakcie której wśród wystawców i prelegentów obecni będą przedstawiciele firmy Learnetic.

Konferencja w Warszawie to świetna okazja dla terapeutów i pedagogów do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie diagnozy oraz terapii, a także do zapoznania się z najnowszymi publikacjami i pomocami dydaktycznymi. W planie wydarzenia przewidziane są liczne wystąpienia, warsztaty oraz strefa wystawiennicza.

Wszystkich uczestników gorąco zapraszamy do wysłuchania wykładu zatytułowanego „Godzina wychowawcza na nowo, czyli jak rozmawiać na trudne tematy przy pomocy nowych technologii?” oraz odwiedzenia naszego stoiska, gdzie prezentować będziemy nasze multimedialne rozwiązania skierowane m.in. dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

II Ogólnopolski Kongres Pedagogów Specjalnych i Terapeutów odbędzie się 5 grudnia w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacja Nowe Horyzonty w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 9. Zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Opole, 23.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [bezpłatny webinar, 16.04]

2024-04-08

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05