Gdańsk, 28.11.2024, BeZee

BeZee – trendy w edukacji to ogólnopolska konferencja edukacyjna, której głównym celem jest spotkanie przedstawicielek i przedstawicieli środowisk związanych z edukacją, biznesem i technologią.

Tematem przewodnim konferencji będzie neurodydaktyka, czyli podejście do nauczania oparte na wiedzy o funkcjonowaniu mózgu. Oprócz tego, omówimy również sztuczną inteligencję i jej zastosowanie w edukacji, zwracając uwagę na to, jak nowe technologie mogą wspierać procesy dydaktyczne. Konferencja będzie również okazją do zgłębienia tematyki wykorzystania mechanizmów gier w edukacji, które mogą znacząco zwiększyć zaangażowanie uczniów. Nie zabraknie także panelu dotyczących kompetencji miękkich, które są nieodzownym elementem przygotowania młodzieży do wyzwań współczesnego świata. Dodatkowo, porozmawiamy o sposobach komunikacji z młodzieżą – zarówno w kontekście językowym, jak i przy użyciu nowych technologii oraz gier. Wierzymy, że odpowiednie podejście do komunikacji z młodymi ludźmi jest kluczem do efektywnego przekazywania wiedzy i wspierania ich rozwoju.

Konferencja odbędzie się stacjonarnie w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Innowacja czy bezpieczeństwo? Jak zorganizować cyfrową transformację w szkole, aby nie musieć wybierać?

2026-02-24

Szukasz inspiracji? Sprawdź nasze propozycje zajęć z wykorzystaniem mTalent! [wideo]

2026-02-26
Grafika reklamująca zakup programów edukacyjnych i terapeutycznych w ramach rządowego dofinansowania pod nazwą "Cyfrowy uczeń". Na grafice znajduje się zdjęcie przedstawiające biurko oraz rękę kobiety wypełniającej dokumenty.

Jakie oprogramowanie kupić w ramach grantów Cyfrowy Uczeń 2026?

2026-03-12