Frankfurckie Targi Książki – Buchmesse 2017

Frankfurckie Targi Książki – Buchmesse 2017

Frankfurckie Targi Książki – Buchmesse 2017 1366 768 Jacek Świątek

Najstarsze targi książki na świecie i największe – już 11 października rozpoczynają się Frankfurter Buchmesseczyli Frankfurckie Targi Książki.

Jak co roku Learnetic będzie wystawiał się w specjalnej strefie Hot Spot Education, która skupia firmy łączące edukację z literaturą i technologią.

Zapraszamy na nasze stoisko C72 w hali 4.2, gdzie jak co roku będziemy pokazywać nasze najważniejsze rozwiązania i nowości:

 • narzędzie mAuthor umożliwiające tworzenie interaktywnych e-podręczników (oferta dla wydawców),
 • platformę edukacyjną mCourser z dziennikiem elektronicznym,
 • aplikację mLibro umożliwiającą pracę off-line z e-podręcznikami,
 • zasoby do nauki matematyki 321 matma!
 • multimedialne e-materiały do nauki przedmiotów ścisłych na poziomie K-12 – mCurriculum.

Zwieńczeniem naszej obecności będzie wykład prezesa Learnetic – Artura Dyro pt. WCAG 2.0 – Challenges in digital educational content development. Is your content going to be accessible, adaptive and responsive?  (WCAG 2.0 – wyzwania w tworzeniu interaktywnych e-materiałów. Czy Twoje zasoby posiadają ułatwienia dostępu, są responsywne i dopasowują treści do poziomu użytkownika?).
Odczyt na międzynarodowych targach na temat zagadnień WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) w kontencie interaktywnym jest nie lada nobilitacją z jednej strony, z drugiej pokazuje, że firma Learnetic potwierdza swoją ekspercką pozycję w omawianym temacie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w czwartek, 12 października o godzinie 15.00 (sesja Hot Spot Education).

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość