Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych (V edycja) – Warszawa 07.06.2017

Serdecznie zapraszamy na V edycję Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych, która odbędzie się w Warszawie siódmego czerwca.

Program, jak i inne informacje wraz z zapisami znajdują się na stronie organizatora – Polskiego Instytutu Rozwoju Rynku.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane. Obok prezentacji naszego przedstawiciela przygotowaliśmy dla Państwa również stoisko firmowe. Należy dodać, że 6 czerwca nasze wystąpienie pt. „Usprawnienie i uatrakcyjnienie procesu kształcenia przy pomocy bezpłatnych rozwiązań edukacyjnych. ” zostanie wygłoszone w Lublinie.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Weź udział w bezpłatnej konferencji na temat Cyfrowego Ucznia! [23.04, Gdańsk]

2026-04-17
Na grafice znajdują się dwa kadry przedstawiające kobietę w białej bluzce i okularach, która prezentuje materiały do edukacji specjalnej. Dodatkowo na banerze umieszczono teksty zachęcające do obejrzenia filmików z propozycjami zajęć z zakresu edukacji specjalnej.

Nowoczesne technologie w edukacji specjalnej: Jak ożywić lekcje w szkole podstawowej?

2026-04-14

Sprawdź, czy Twoja szkoła otrzymała dofinansowanie! [Cyfrowy Uczeń 2026]

2026-06-18