Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych – 14.03. Łódź

Podczas tegorocznej edycji Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych w Łodzi (14.03) obecni będą przedstawiciele firmy Learnetic, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze rozwiązania i produkty dla szkolnictwa.

Seria konferencji Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych skierowana jest przede wszystkim do dyrektorów placówek oświatowych, choć pośród gości nie zabraknie także innych przedstawicieli kadry zarządzającej szkołami, przedszkolami i innymi placówkami edukacyjnymi.

W trakcie konferencji odbędzie się seria wykładów połączona z częścią wystawienniczą, która jest świetną okazją do zapoznania się m.in. z serią mTalent wspomagającą pracę współczesnego nauczyciela i terapeuty, LaboLAB, czyli wyposażeniem szkolnych pracowni przyrodniczych opartym o tzw. nauczanie hybrydowe oraz serią Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych przeznaczonych na tablice interaktywne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych odbędzie się 14.03 w Hotelu Borowieckim przy ul. Kasprzaka 7/9 w Łodzi. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Jak urozmaicić lekcje z nauk przyrodniczych w liceum? Od teorii do fascynującej praktyki

2026-06-01

Inspirująca terapia każdego dnia dzięki nowości od mTalent

2026-04-20
Program mTalent AAC Czytanie, rozumienie, komunikacja z tablicami komunikacyjnymi, piktogramami i symbolami do nauki czytania. W tle estetyczna grafika z zaproszeniem do testowania darmowej wersji demonstracyjnej.

Wersja demo mTalent AAC. Czytanie, rozumienie, komunikacja już dostępna! Przetestuj mTalent z symbolami PCS

2026-06-03