Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych – 14.03. Łódź

Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych – 14.03. Łódź

Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych – 14.03. Łódź 825 431 Jacek Świątek

Podczas tegorocznej edycji Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych w Łodzi (14.03) obecni będą przedstawiciele firmy Learnetic, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze rozwiązania i produkty dla szkolnictwa.

Seria konferencji Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych skierowana jest przede wszystkim do dyrektorów placówek oświatowych, choć pośród gości nie zabraknie także innych przedstawicieli kadry zarządzającej szkołami, przedszkolami i innymi placówkami edukacyjnymi.

W trakcie konferencji odbędzie się seria wykładów połączona z częścią wystawienniczą, która jest świetną okazją do zapoznania się m.in. z serią mTalent wspomagającą pracę współczesnego nauczyciela i terapeuty, LaboLAB, czyli wyposażeniem szkolnych pracowni przyrodniczych opartym o tzw. nauczanie hybrydowe oraz serią Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych przeznaczonych na tablice interaktywne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych odbędzie się 14.03 w Hotelu Borowieckim przy ul. Kasprzaka 7/9 w Łodzi. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość