eKonferencja „Przedmioty przyrodnicze na odległość” [14.05]

Jak zorganizować naukę przedmiotów przyrodniczych na odległość? Czym różni się zdalne nauczanie biologii, chemii, fizyki i geografii? Oraz jak otrzymać dofinansowanie na zakup wyposażenia szkolnych pracowni, w tym zasobów multimedialnych – tak ważnych w edukacji na odległość?

eKonferencja „Przedmioty przyrodnicze na odległość” to już trzecia edycja wydarzenia zorganizowanego pod szyldem www.zdalnelekcje.pl, którego ideą jest pomoc szkołom, nauczycielom i dyrektorom placówek w organizacji łatwej i skutecznej edukacji zdalnej.

Tym razem skupimy się na przedmiotach przyrodniczych, których nauka często uzależniona jest od wyposażenia pracowni. Wraz z zamknięciem szkół i brakiem dostępności do specjalistycznej aparatury – istotniejsze okazało się wyposażenie… domowe, a jeszcze bardziej istotne dostęp do multimediów, które mogą tworzyć tzw. wirtualne laboratoria.

W celu pokazania możliwości, rozwiązań i narzędzi zaprosiliśmy do udziału wyjątkowych prelegentów: nauczycieli, superbelfrów i innych specjalistów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, pokażą, z jakich metod sami korzystają, powiedzą, co działa, a czego należy unikać oraz udowodnią, że łatwa i skuteczna nauka na odległość jest możliwa!

Serdecznie zapraszamy, zarezerwujcie czas i weźcie udział w naszej eKonferencji!

 

Data wydarzenia:
14.05.2020, godz. 11:40-15:30
Wstęp wolny

Rejestracja, program, prelegenci i inne informacje dostępne na stronie www.zdalnelekcje.pl

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

Już we wrześniu zadebiutują 2 programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna

2024-04-14

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23