Edukacja na 4 kontynentach w dwa miesiące.

Choć najważniejszą jesienną imprezą są niewątpliwie Frankfurter Buchmesse, to staramy się docierać do Klientów na całym świecie. Dziś naszych przedstawicieli można spotkać m.in. na targach Innovation Africa, które odbywają się w Maputo, stolicy Mozambiku. Egzotyczny kierunek nie został wybrany przypadkowo – to już siódma edycja najważniejszych afrykańskich spotkań pomiędzy przedstawicielami ministerstw edukacji, rozwoju i pokrewnych z przeszło 40 krajów (m.in. Nigeria, Ghana, Burkina Faso, Kamerun, RPA, Wybrzeże Kości Słoniowej itd.) oraz firm technologicznych z całego świata. Polskę reprezentuje Learnetic, który skupia się na promowaniu swojego produktu o nazwie mCurriculum, czyli kompleksowego zestawu e-podręczników do nauki przedmiotów ścisłych składającego się z ponad 10 000 interaktywnych zasobów. Co ważne z materiałów można korzystać nie tylko przy pomocy platformy e-learningowej, lecz także off-line – wykorzystując aplikację mLibro.

Ponad 16 tysięcy kilometrów na północny zachód od Maputo, w Las Vegas rozpoczynają się dziś targi i konferencja DevLearn, czyli jedna z najważniejszych na świecie imprez edukacyjnej dotyczącej nowych technologii. Również tam będziemy obecni czekając na naszym stoisku na osoby zainteresowane tworzeniem e-podręczników. Więcej informacji na stronie konferencji.

Za dwa tygodnie przedstawicieli firmy zagoszczą na singapurskiej konferencji EduTech (8-9 listopada, Singapur). Nie zapominamy oczywiście o rodzimym rynku – za niecały miesiąc zagościmy w Radomiu na 13 edycji konferencji pt. Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły.

Możemy więc z czystym sumieniem odznaczyć co najmniej 4 kontynenty, na których promujemy jesienią nowoczesną i łatwo dostępną edukację!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kraków, 25-26.04, Forum Bliżej Przedszkola

2024-04-22
Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024: Znamy wyniki! Zobacz, czy otrzymasz dofinansowanie

2024-07-02

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06