E-konferencja / 5-6.03.2021 Lepsza edukacja


„Lepsza edukacja”, czyli jedno z najciekawszych wydarzeń edukacyjnych w kraju, odbywa się co roku we Wrześni. Tegoroczna edycja zorganizowana zostanie online, a jej hasło przewodnie to „Dajmy uczniom i nauczycielom szansę na skuteczną współpracę!”. W imieniu organizatorów oraz własnym zapraszamy wszystkich sympatyków nowoczesnej edukacji do udziału!

„Doświadczenia ostatnich miesięcy pozwoliły praktycznie wykorzystać posiadaną przez nauczycieli wiedzę i dostępne technologie. Liczymy zatem na ciekawą dyskusję i wymianę spostrzeżeń” – możemy przeczytać na stronie konferencji. Na uczestników wydarzenia czekają wystąpienia, warsztaty i inne atrakcje, a uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Podczas konferencji nie zabraknie przedstawicieli firmy Learnetic. Gorąco zachęcamy do wysłuchania oraz wzięcia udziału w przygotowanych przez nas wystąpieniach i warsztatach.

Rejestracja i dodatkowe informacje dostępne na stronie organizatorów: https://lepszaedukacja.pl/

Konferencję organizuje Urząd Miasta i Gminy we Wrześni wraz z Samorządową Szkołą Podstawową nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

2023-12-04

Instrukcje BHP, schematy działania maszyn i kształtowanie kompetencji praktycznych – wszystko, czego potrzebujesz do pracy w szkole branżowej

2023-10-23

„Programy mTalent to technologia i nowoczesność, które dobrze służą mi w codziennej pracy” – recenzja

2023-11-14