Platforma edukacyjna Dzwonek.pl

Nauka stacjonarna, zdalna, a może hybrydowa? Wybierając platformę Dzwonek.pl, zapewniasz swojej szkole dostęp do nowoczesnych, sprawdzonych i bezpiecznych narzędzi i rozwiązań w każdych okolicznościach. Co więcej Dzwonek.pl to także bogate repozytorium e-podręczników, ćwiczeń i innych interaktywnych treści edukacyjnych, które sprawdzą się zarówno w klasie, jak i w domu podczas nauczania na odległość lub hybrydowo.

Dzwonek.pl to platforma edukacyjna klasy LMS (ang. learning management system), która integruje liczne funkcje potrzebne w nowoczesnej edukacji w jedno spójne i efektywne narzędzie, odpowiadając przy tym na wszystkie najważniejsze zapotrzebowania administracji oświatowej, uczniów i nauczycieli. W tym szczególnie na nowe oczekiwania związane z edukacją zdalną i hybrydową.

Dzwonek.pl to jedyna platforma LMS, która oferuje materiały edukacyjne od różnych wydawców. W repozytorium znajdują się e-podręczniki, zbiory ćwiczeń, kursy językowe i inne multimedialne pomoce edukacyjne dla każdego etapu szkolnego. Na platformie swoje zasoby proponują m.in. oficyny np. MAC Edukacja, Klett Polska, Pons, firmy edukacyjne np. Moje Bambino, a także instytucje oświatowe, takie jak ODN Poznań czy Fundacja Sztuka Uczenia.


Najważniejsze funkcje platformy Dzwonek.pl:

Zarządzanie pełną strukturą szkoły

W strukturze szkoły stworzonej na Dzwonek.pl swoje odbicie znajdują poszczególne klasy, przedmioty szkolne oraz wychowawstwo, a także role ucznia, nauczyciela oraz rodzica

Bogata biblioteka e-podręczników

Dzwonek.pl to także obszerny zbiór interaktywnych materiałów edukacyjnych od różnych wydawców dla wszystkich etapów szkolnych, a także zasoby do nauki języków obcych

Bezpieczna komunikacja

Dzwonek.pl pozwala również na bezpieczną komunikację w ramach danej szkoły. Nauczyciele i uczniowie mogą w tym celu wykorzystać system poczty elektronicznej oraz czatu

Zlecanie zadań uczniom

Platforma Dzwonek.pl jest w pełni kompatybilna z narzędziem eKreda.pl, czyli bezpłatnym portalem służącym do tworzenia własnych e-podręczników i interaktywnych zasobów edukacyjnych

Monitorowanie pracy uczniów

Pracując z platformą Dzwonek.pl, możesz w łatwy i precyzyjny sposób monitorować wyniki oraz stan wiedzy wszystkich swoich uczniów, w oparciu o automatycznie generowane raporty indywidualne oraz grupowe

Integracja z portalem eKreda.pl

Platforma Dzwonek.pl jest w pełni kompatybilna z narzędziem eKreda.pl, czyli bezpłatnym portalem służącym do tworzenia własnych e-podręczników i interaktywnych zasobów edukacyjnych

Nowe i rozbudowane funkcje platformy

Chcesz zabezpieczyć swoją szkołę na konieczność zamknięcia placówek i przeniesienia edukacji w środowisko wirtualne? Wybierz Dzwonek.pl Premium, czyli nowe i rozbudowane funkcje platformy – takie jak wirtualna klasa i raportowanie pracy zdalnej – które powstały po to, aby zapewnić nowoczesną, bezpieczną i skuteczną edukację na odległość, zarówno w czasie zamknięcia szkół, jak i podczas realizacji idei blended learningu (nauczania hybrydowego).

dzwonek.pl premium

Dlaczego warto wybrać Dzwonek.pl Premium?

wirtualna klasa
Wirtualna klasa, czyli lekcje wideo

Wirtualna klasa to bezpieczne i stabilne rozwiązanie pozwalające na prowadzenie wideo-lekcji (zdalna edukacja synchroniczna) oraz aktywizacji uczniów na odległość. Pracując z wirtualną klasą, nauczyciel otrzymuje do dyspozycji także wirtualną tablicę, którą może współdzielić z uczniami, możliwość udostępniania ekranu oraz korzystania z biblioteki zasobów na Dzwonek.pl. Uczniowie mogą natomiast używać czatu, zgłaszać swoją aktywność w postaci wirtualnego „podniesienia ręki”, a także – po wcześniejszym przyzwoleniu przez nauczyciela – korzystać z własnej kamery i mikrofonu.

komunikacja w szkole zdalnej
Komunikacja w ramach danej klasy i przedmiotu

W ramach wersji premium platformy Dzwonek.pl nauczyciele otrzymują również dostęp do specjalnego panelu, który pozwala na komunikację, publikowanie postów oraz przesyłanie plików w ramach danej klasy i przedmiotu.

dokumentacja pracy zdalnej
Dokumentowanie pracy zdalnej

Szkoły korzystające z wersji premium platformy Dzwonek.pl gwarantują także swoim nauczycielom prosty sposób na dokumentowanie i rozliczanie się z pracy zdalnej. Nauczyciele mogą wygenerować raport dla dyrektora placówki lub organu prowadzącego podsumowujący ich aktywność na platformie edukacyjnej.

szkolenie nauczycieli z pracy z platformą edukacyjną
Opieka i szkolenia

Użytkownicy Dzwonek.pl Premium mogą liczyć także na pomoc dedykowanego opiekuna wdrożenia platformy, gwarancję reakcji do 48h wsparcia technicznego oraz dodatkowe materiały szkoleniowe, a w przypadku większych wdrożeń także na szkolenia stacjonarne.


Wybierz Dzwonek.pl Premium dla swojej szkoły

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego Dzwonek.pl Premium. Zadbaj o dostęp do nowoczesnych narzędzi w Twojej szkole. Wypróbuj Dzwonek.pl Premium i przekonaj się, że nauka na odległość może być łatwa, efektywna i co najważniejsze bezpieczna. W ramach okresu próbnego dana placówka otrzyma bezpłatny dostęp do Dzwonek.pl Premium na czas 30 dni. Aby otrzymać dostęp do okresu próbnego lub uzyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z nami, korzystając z formularza poniżej.

Dzwonek.pl Premium już za mniej niż 1,25 zł brutto za ucznia miesięcznie!

Nowoczesne rozwiązania dla edukacji są teraz dostępne dla każdego! Dzwonek.pl Premium to wyjątkowo korzystny pakiet do nauczania stacjonarnego, zdalnego i hybrydowego, którego koszty dostosowane są do rozmiaru danej szkoły.

Skorzystaj z platformy Dzwonek.pl Premium i dostępnych na niej zasobów edukacyjnych, aby przygotować swoich uczniów i nauczycieli na każdą ewentualność. W celu uzyskania szczegółowej kalkulacji, skontaktuj się z naszymi specjalistami lub kliknij poniżej, aby zapoznać się z pełnym cennikiem.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość

  Wysyłając wiadomość, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Learnetic SA zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności.

   Imię *

   Adres e-mail *

   Wiadomość