dzwonek logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Platforma edukacyjna Dzwonek.pl

Dzwonek.pl to platforma edukacyjna klasy LMS (ang. Learning Management System – system zarządzania edukacją), która integruje liczne funkcje potrzebne w nowoczesnej edukacji w jedno spójne i efektywne narzędzie, odpowiadając przy tym na wszystkie najważniejsze zapotrzebowania administracji oświatowej, uczniów i nauczycieli.

Dzwonek.pl to jedyna na polskim rynku platforma LMS, która oferuje materiały edukacyjne od różnych wydawców. W repozytorium znajdują się e-podręczniki, zbiory ćwiczeń, kursy językowe i inne multimedialne pomoce edukacyjne dla każdego etapu szkolnego. Na platformie swoje zasoby proponują m.in. oficyny np. MAC Edukacja, Klett Polska, Pons, firmy edukacyjne takie jak Moje Bambino, a także instytucje oświatowe, np. ODN Poznań czy Fundacja Sztuka Uczenia.

Zarówno nauczyciel, jak i uczeń oraz rodzic korzystają ze wszystkich funkcji serwisu zupełnie bezpłatnie. Możliwość udziału w konkursach, tworzenia wirtualnych szkół, klas, planu lekcji dla całej szkoły, wysyłania zadań, komunikacji, wgrywania własnych plików i udostępniania ich – wszystko to jest dostępne za darmo. Wystarczy się zarejestrować!

Wszystkie funkcje Dzwonka.pl

są bezpłatne!

Zarządzanie pełną strukturą szkoły

W strukturze szkoły stworzonej na Dzwonek.pl swoje odbicie znajdują poszczególne klasy, przedmioty szkolne oraz wychowawstwo, a także role ucznia, nauczyciela oraz rodzica.

Bogata biblioteka e‑podręczników

Dzwonek.pl to także obszerny zbiór interaktywnych materiałów edukacyjnych od różnych wydawców dla wszystkich etapów szkolnych, a także zasoby do nauki języków obcych.

Bezpieczna komunikacja

Dzwonek.pl pozwala również na bezpieczną komunikację w ramach danej szkoły. Nauczyciele i uczniowie mogą w tym celu wykorzystać system poczty elektronicznej oraz czatu.

Zlecanie zadań uczniom

Dzwonek.pl pozwala nauczycielom na wysyłanie uczniom indywidualnych lub grupowych prac domowych, na które mogą składać się wybrane e-podręczniki, własne kolekcje, bądź materiały stworzone w serwisie eKreda.pl. Obok powiadomień nauczyciel otrzymuje pełne raporty o postępach uczniów.

Monitorowanie pracy uczniów

Pracując z platformą Dzwonek.pl, możesz w łatwy i precyzyjny sposób monitorować wyniki oraz stan wiedzy wszystkich swoich uczniów, w oparciu o automatycznie generowane raporty indywidualne oraz grupowe.

Integracja z portalem eKreda.pl

Platforma Dzwonek.pl jest w pełni kompatybilna z narzędziem eKreda.pl, czyli bezpłatnym portalem służącym do tworzenia własnych e-podręczników i interaktywnych zasobów edukacyjnych.

Opinie specjalistów o platformie Dzwonek.pl

Odwiedź stronę Dzwonek.pl, załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z funkcjonalności platformy. Zobacz, jakie e-podręczniki i inne zasoby edukacyjne znajdziesz w repozytorium, a jeśli jesteś nauczycielem lub uczniem znajdź swoją szkołę i dołącz do niej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek Dzwonek.pl

Poznaj inne

platformy Learnetic