Dzwonek.pl Premium

[vc_single_image image=”6837″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1597320231637{padding-bottom: 10px !important;}”]

Dzwonek.pl Premium, czyli nowoczesne i bezpieczne rozwiązania dla edukacji zdalnej

Wraz ze zmianami w edukacji i nowymi oczekiwaniami uczniów i ich rodziców, nauczycieli oraz administracji edukacyjnej zmieniła się także platforma Dzwonek.pl. Nowe i rozbudowane funkcje platformy to kompleksowe narzędzia, które powstały po to, aby zapewnić nowoczesną, bezpieczną i skuteczną edukację na odległość, zarówno w czasie zamknięcia szkół, jak i podczas realizacji idei blended learningu (nauczania hybrydowego).

Dzwonek.pl to wciąż jedyna na polskim rynku platforma oferująca komplet całkowicie bezpłatnych narzędzi pozwalających na pracę zdalną placówki, takich jak odwzorowanie i zarządzanie strukturą szkoły czy zlecanie zadań uczniom i odbieranie automatycznych raportów z ich pracy. Od teraz w ofercie platformy pojawiły się jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania przeznaczone głównie na potrzeby edukacji na odległość, które funkcjonują jako Dzwonek.pl Premium i stanowią odpowiedź na potrzeby, jakie zgłaszały szkoły w trakcie pandemii.

Najważniejsze funkcje platformy Dzwonek.pl

[vc_single_image image=”6825″]

Możliwość odwzorowania i zarządzania pełną strukturą szkoły

Placówki korzystające z platformy Dzwonek.pl mogą w pełni odwzorować strukturę szkoły w środowisku wirtualnym, a następnie nią zarządzać. W ramach tej funkcji możliwe jest przypisanie użytkownikom roli ucznia, nauczyciela lub rodzica. W strukturze szkoły swoje odbicie znajdują także poszczególne klasy, przedmioty szkolne oraz wychowawstwo.

[vc_single_image image=”6827″]

Bogata biblioteka e-podręczników i innych materiałów edukacyjnych 

Dzwonek.pl to także obszerny zbiór interaktywnych materiałów edukacyjnych od różnych wydawców dla wszystkich etapów szkolnych, a także zasoby do nauki języków obcych. Z materiałów korzystać mogą wszyscy użytkownicy platformy – zarówno uczniowie do nauki, jak i nauczyciele do użycia podczas lekcji (np. na tablicy interaktywnej) lub do zlecania zadań uczniom przez platformę.

[vc_single_image image=”6828″]

Bezpieczna komunikacja między nauczycielami i uczniami 

Platforma Dzwonek.pl pozwala również na bezpieczną komunikację w ramach danej szkoły. Nauczyciele i uczniowie mogą w tym celu wykorzystać wbudowany system poczty elektronicznej oraz czatu.

[vc_single_image image=”6829″]

Zlecanie zadań uczniom

Dzwonek.pl umożliwia nauczycielom w łatwy sposób zlecać zadania uczniom w oparciu o bibliotekę edukacyjnych materiałów interaktywnych dostępnych na platformie, a także z wykorzystaniem własnych zasobów i plików. Ta funkcja jest najbardziej przydatna przy realizacji modelu nauczania hybrydowego (blended learning) oraz w przypadku edukacji zdalnej (edukacja zdalna asynchroniczna).

[vc_single_image image=”6830″]

Monitorowanie pracy uczniów

Pracując z platformą Dzwonek.pl, możesz w łatwy i precyzyjny sposób monitorować wyniki oraz stan wiedzy wszystkich swoich uczniów. W tym celu wykorzystaj automatycznie generowane raporty indywidualne oraz grupowe.

[vc_single_image image=”6831″]

Pełna integracja z portalem eKreda.pl

Platforma Dzwonek.pl jest w pełni kompatybilna z narzędziem eKreda.pl, czyli bezpłatnym portalem służącym do tworzenia własnych e-podręczników i interaktywnych zasobów edukacyjnych. Dzięki temu możesz wykorzystać przygotowane przez siebie materiały (lub treści przygotowane i udostępnione na eKreda.pl przez innych nauczycieli), zlecając je swoim uczniom, a następnie otrzymać automatyczne raporty z ich pracy.

Funkcje dostępne w Dzwonek.pl Premium

[vc_single_image image=”6832″]

Wirtualna klasa, czyli lekcje wideo

Wirtualna klasa to bezpieczne i stabilne rozwiązanie pozwalające na prowadzenie wideo-lekcji (zdalna edukacja synchroniczna) oraz aktywizacji uczniów na odległość. Pracując z wirtualną klasą, nauczyciel otrzymuje do dyspozycji także wirtualną tablicę, którą może współdzielić z uczniami, możliwość udostępniania ekranu oraz korzystania z biblioteki zasobów na Dzwonek.pl. Uczniowie mogą natomiast używać czatu, zgłaszać swoją aktywność w postaci wirtualnego „podniesienia ręki”, a także – po wcześniejszym przyzwoleniu przez nauczyciela – korzystać z własnej kamery i mikrofonu.

[vc_single_image image=”6833″]

Komunikacja w ramach danej klasy i przedmiotu

W ramach wersji premium platformy Dzwonek.pl nauczyciele otrzymują również dostęp do specjalnego panelu, który pozwala na komunikację, publikowanie postów oraz przesyłanie plików w ramach danej klasy i przedmiotu.

[vc_single_image image=”6834″]

Dokumentowanie pracy zdalnej

Szkoły korzystające z wersji premium platformy Dzwonek.pl gwarantują także swoim nauczycielom prosty sposób na dokumentowanie i rozliczanie się z pracy zdalnej. Nauczyciele mogą wygenerować raport dla dyrektora placówki lub organu prowadzącego podsumowujący ich aktywność na platformie edukacyjnej.

[vc_single_image image=”6835″]

Opieka i szkolenia

Użytkownicy Dzwonek.pl Premium mogą liczyć także na pomoc dedykowanego opiekuna wdrożenia platformy, gwarancję reakcji do 48h wsparcia technicznego oraz dodatkowe materiały szkoleniowe, a w przypadku większych wdrożeń także na szkolenia stacjonarne.

Zacznij korzystać z Dzwonek.pl Premium w swojej szkole

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego Dzwonek.pl Premium dla swojej szkoły!

Zadbaj o dostęp do nowoczesnych narzędzi w Twojej szkole. Wypróbuj Dzwonek.pl Premium i przekonaj się, że nauka na odległość może być łatwa, efektywna i co najważniejsze bezpieczna.

W ramach okresu próbnego dana placówka otrzyma bezpłatny dostęp do Dzwonek.pl Premium na czas 30 dni. Aby otrzymać dostęp do okresu próbnego lub uzyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z nami pod adresem info@learnetic.com lub kliknij w poniższy przycisk.

[vc_btn title=”Wypróbuj bezpłatnie Dzwonek.pl Premium” color=”primary” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.learnetic.pl%2Fkontakt-3%2F|title:Kontakt%20Dzwonek.pl%20Premium|target:%20_blank”]

Cennik Dzwonek.pl Premium

Dostęp do nowoczesnych rozwiązań dla edukacji może być bardzo przystępny. Twoja szkoła może pracować z Dzwonek.pl Premium już za mniej niż 1,25 zł brutto za ucznia miesięcznie! 

Aby uzyskać szczegółową kalkulację, skontaktuj się z nami pod adresami:

lub kliknij poniżej, aby zapoznać się z pełnym cennikiem.

[vc_btn title=”Zobacz cennik Dzwonek.pl Premium” color=”primary” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.learnetic.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F10%2Fdzwonek.pl_premium_cennik_ver7.pdf|title:Cennik%20Dzwonek.pl%20Premium|target:%20_blank”]

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość