Dysleksja dołącza do rodziny programów mTalent!

Wśród tegorocznych nowości wspierających naukę czytania i pisania znajdzie się program przeznaczony dla osób z dysleksją. Jego premiera będzie miała miejsce już we wrześniu.

Warto podkreślić, że program mTalent Dysleksja powstał w oparciu o wiedzę i praktykę ekspertów Polskiego Towarzystwa Dysleksji. To interaktywny zestaw narzędzi i materiałów diagnostycznych i dydaktyczno-terapeutycznych dla szkół podstawowych. Ćwiczenia podzielono na dwie grupy wiekowe – 6+ oraz 11+.

mTalent Dysleksja to:

  • Program do wykorzystania w szkole w procesie diagnostycznym i edukacyjno-terapeutycznym w pracy z uczniem z dysleksją, dysortografią i dysgrafią.
  • Ponad 1000 ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla terapeutów pedagogicznych, pedagogów specjalnych, logopedów i nauczycieli pracujących z dziećmi w obszarze szeroko pojętego zagadnienia dysleksji.

mTalent Dysleksja jest najnowszym i najobszerniejszym na rynku interaktywnym produktem wspomagającym specjalistów szkolnych (m.in. terapeutów pedagogicznych, pedagogów specjalnych, logopedów) oraz nauczycieli wszystkich przedmiotów w procesie diagnostycznym i edukacyjno-terapeutycznym w obszarze szeroko pojętego zagadnienia dysleksji. 

Wybierając ten program, użytkownik otrzymuje licencję bezterminową na 4 stanowiska – 2 online (z dostępem do Internetu) i 2 offline (bez dostępu do Internetu). Zagwarantowano także bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu oraz dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

2024-04-08

Gdańsk, 16.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04