Dysleksja – co nowego w teorii i praktyce?

Z radością informujemy o obecności naszej firmy podczas Ogólnopolskiej Konferencji Polskiego Towarzystwa Dysleksji, Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim pt. Dysleksja – co nowego w teorii i praktyce.

Obok wykładów najważniejszych polskich ekspertów serdecznie zapraszamy na prezentację naszego produktu – mTalent: Dysgrafia z ryskiem, którego dokona Małgorzata Rożyńska.

Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie organizatorów.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Program mTalent AAC Czytanie, rozumienie, komunikacja z tablicami komunikacyjnymi, piktogramami i symbolami do nauki czytania. W tle estetyczna grafika z zaproszeniem do testowania darmowej wersji demonstracyjnej.

Wersja demo mTalent AAC. Czytanie, rozumienie, komunikacja już dostępna! Przetestuj mTalent z symbolami PCS

2026-06-03

Pracownie Kompas Jutra. Gotowe pakiety wyposażenia pracowni przyrodniczej

2026-07-21

Brak pomysłu na ostatnie tygodnie roku szkolnego? Wypróbuj coś nowego!

2026-06-09