Czas na Dzwonek.pl i eKreda.pl! Nasze platformy w zupełnie nowej odsłonie

Z przyjemnością informujemy, że znane i lubiane przez nauczycieli, terapeutów i uczniów platformy mCourser i mInstructor już niedługo będą funkcjonować pod zupełnie inną nazwą i nowym, odświeżonym logo – Dzwonek.pl i eKreda.pl.

Zmiana ta jest rezultatem starannie przygotowanego rebrandingu i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami oraz nie jest wynikiem żadnych wewnętrznych przemian. Platformy mCourser i mInstructor, również po zmianie nazwy, pozostaną tymi samymi, całkowicie bezpłatnymi rozwiązaniami, które zdobyły duże uznanie pośród wielu nauczycieli i uczniów z całej Polski i przy pomocy których możliwe jest łatwe i szybkie korzystanie z edukacyjnych materiałów interaktywnych, a także ich samodzielne tworzenie i wykorzystywanie w trakcie zajęć w szkole lub indywidualnie przez uczniów w domu.

Zmiana nazwy oraz logo tych platform spowodowana jest chęcią ułatwienia korzystania z tych serwisów wszystkim, którzy chcą wykorzystywać nowoczesne rozwiązania w edukacji. Polskie nazwy dzwonek.pl i eKreda.pl są nie tylko łatwiejsze do zapisania, wymówienia i zapamiętania, ale też ze względu na swoją naturę są dużo bliższe wszystkim nauczycielom, uczniom i innym pracownikom oświaty. Jesteśmy pewni, że ta zmiana uczyni korzystanie z tych platform jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym.

Nowe logo tych platform wpisuje się natomiast w stylistykę wytyczoną przez identyfikację wizualną twórcy tych portali – firmy Learnetic SA. Dzięki temu platformy dzwonek.pl i eKreda.pl nawiązują bezpośrednio do innych rozwiązań dla edukacji stworzonych przez autorów tych serwisów, co jest gwarancją najwyższej jakości i staranności przygotowanych treści i rozwiązań edukacyjnych.

Konta użytkowników założone na platformach mCourser i mInstruktor pozostaną niezmienione. Użytkownicy będą mogli logować się na stronach dzwonek.pl i eKreda.pl na tych samych zasadach i przy pomocy loginów i haseł utworzonych przed przeprowadzeniem rebrandingu. Sposób korzystania z tych platform również nie uległ zmianie i wciąż jest tak samo łatwy i intuicyjny.

Mamy nadzieję, że nowe nazwy i logo przypadną Wam do gustu!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22
Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20