Jak podnieść kwalifikacje nauczyciela? Zapraszamy na webinary!

Jak podnieść kwalifikacje nauczyciela? Zapraszamy na webinary!

Jak podnieść kwalifikacje nauczyciela? Zapraszamy na webinary! 1280 720 Jacek Świątek

Choć staramy się być obecni na imprezach edukacyjnych we wszystkich zakątkach Polski, to czasami jest to niemożliwe. Chcąc ułatwić Państwu dostęp do wiedzy informujemy o rozpoczęciu szkoleń internetowych, które będziemy organizować  regularnie dla osób zainteresowanych. Co należy zrobić żeby zapisać się na webinar?

Po pierwsze zachęcamy do zapisywania się na listę: poprzez wysłania maila o treści WEBINAR na marketing@learnetic.com, po drugie warto śledzić nasz FanPage na Facebooku, gdzie publikujemy informacje o nowych szkoleniach.

Po zgłoszeniu uczestnictwa (do 40 osób każdorazowo) wszyscy zapisani użytkownicy otrzymują maile z zaproszeniem na webinar, potwierdzenie uczestnictwa następuje po kliknięciu w link znajdujący się w tym mailu. Użytkownicy zapisani otrzymują e-mailowe przypomnienie na godzinę przed webinarem.

Na koniec warto wspomnieć, iż aplikacja webinarowa jest obsługiwana z komputerów (występują problemy z urządzeniami przenośnymi), a uczestnicy w przeciągu tygodnia roboczego uczestnicy otrzymują od nas certyfikaty.

Zapraszamy do brania udziału!

 

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość