Bezpłatna wersja demo programu mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych – uczeń starszy jest już dostępna!

W przypadku wielu specjalnych potrzeb edukacyjnych praca terapeutyczna nie kończy się na etapie pierwszych klas szkoły podstawowej. Dlatego niezbędne są pomoce edukacyjne dostosowane dla starszych uczniów. Taką propozycją jest mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych, którego wersję demo udostępniliśmy właśnie na naszej stronie.

Pod koniec zeszłego roku międzynarodowe jury obradujące w ramach Gess Dubai uznało serię mTalent za najlepsze programy terapeutyczne na świecie! Doceniając w ten sposób m.in. 4 istniejące oprogramowania przeznaczone dla dzieci z autyzmem. Teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom terapeutów, twórcy przygotowali nowy program, który lepiej odpowiada potrzebom starszych uczniów, w wieku od 11 lat.

Czym jest mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych dla uczniów starszych?

To zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniem ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami wymagającymi wsparcia umiejętności społecznych i życiowych.

Co znajdziesz w programie?

Decydując się na zakup mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych dla uczniów starszych, otrzymasz dostęp do ponad 600 ekranów interaktywnych, kilkudziesięciu kart pracy, tabletu, przewodnika metodycznego oraz zestawu pomocy sensorycznych (słuchawki wyciszające, fidget toys) w jednym pudełku. W zestawie znajduje się także bezpłatne szkolenie, którego ukończenie gwarantuje certyfikat niezbędny do realizacji wymogów rozporządzenia o Aktywnej Tablicy.

Dla kogo jest on dedykowany?

Program świetnie sprawdzi się w pracy pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, wychowawców, trenerów umiejętności społecznych, nauczycieli prowadzących zajęcia wspierające rozwój kompetencji społecznych i życiowych.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

Nowe oprogramowanie stanowi świetne rozwiązanie na zajęciach rewalidacyjnych oraz podczas treningu umiejętności społecznych, a także na lekcjach wychowawczych oraz wszystkich zajęciach skoncentrowanych na rozwijaniu kompetencji społecznych i życiowych.

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03