Gdańsk, 16.11.2023, BeZee

BeZee – trendy w edukacji” to ogólnopolska konferencja edukacyjna, której głównym celem jest spotkanie przedstawicielek i przedstawicieli środowisk związanych z edukacją, biznesem i technologią.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że sztuczna inteligencja w takim stopniu stanie się powszechna. Dlatego w tym roku tematem przewodnim jest sztuczna inteligencja w edukacji, choć nie zapominamy o tym, co jest równie ważne, jak nie ważniejsze – relacjach. Czy skupiając się na technologii, nie zapomnimy o człowieku? Czy jeśli nie poddamy się zmianom, nadążymy za rynkiem pracy? Co możemy zrobić, żeby edukacja była jak najmniej… sztuczna?

W tym roku podczas konferencji czekają nie tylko inspirujące wykłady czy wartościowe warsztaty, ale też wzajemne sieciowanie oraz rozmowy stolikowe – przestrzeń, w jakiej dowiecie się i porozmawiacie o edukacyjnych działaniach z innych szkół i instytucji w Polsce.

Konferencja odbędzie się stacjonarnie w sali konferencyjnej Echo Sfera w Galerii Metropolia w Gdańsku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska!

Udostępnij post

Inne

artykuły

„Każdy uczy nas inaczej” – zobacz pierwszy odcinek naszego (wideo) podcastu!

2023-10-24

Zakopane, 2-3.10.2023, Kongres OSKKO

2023-09-20

Gdańsk, 16.11.2023, BeZee

2023-11-08