Aktualizacja mTalent Ortografia. Nowe ćwiczenia – pisownia zmiękczeń

Zespół mTalent zawsze chętnie reaguje na Wasze komentarze i sugestie. I tak było też tym razem! To dzięki Waszym zgłoszeniom powstała najnowsza aktualizacja mTalent Ortografia, w ramach której do programu dodaliśmy zupełnie nowe ćwiczenia, z których bezpłatnie mogą korzystać wszyscy obecni (i oczywiście przyszli) użytkownicy programu.

W najnowszej aktualizacji programu mTalent Ortografia dodaliśmy nowy dział z ćwiczeniami interaktywnymi – pisownia zmiękczeń. W tym miejscu znajdują się materiały z zakresu: zmiękczania przez kreskę na końcu wyrazu, zmiękczania przez kreskę przed spółgłoską, zmiękczenia przez „i” – przed samogłoską i inne sytuacje związane ze zmiękczeniami, a sprawiające uczniom trudności w  pisowni.

Łącznie do programu zostało dodanych ponad 50 zupełnie nowych ekranów interaktywnych, z których wszyscy użytkownicy mogą korzystać bezpłatnie. Miło nam przy tym poinformować, że mTalent Ortografia jest najobszerniejszym na rynku programem wspomagającym kształtowanie wrażliwości ortograficznej i kształcącym umiejętność poprawnej pisowni w języku polskim.

Nie korzystasz jeszcze z mTalent Ortografia? Zobacz więcej i wypróbuj bezpłatną wersję demo na: www.mtalent.pl/ortografia/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04

Nowy Tomyśl, 12-13.04, K@SSK

2024-04-03