Aktualizacja mTalent Ortografia. Nowe ćwiczenia – pisownia zmiękczeń

Zespół mTalent zawsze chętnie reaguje na Wasze komentarze i sugestie. I tak było też tym razem! To dzięki Waszym zgłoszeniom powstała najnowsza aktualizacja mTalent Ortografia, w ramach której do programu dodaliśmy zupełnie nowe ćwiczenia, z których bezpłatnie mogą korzystać wszyscy obecni (i oczywiście przyszli) użytkownicy programu.

W najnowszej aktualizacji programu mTalent Ortografia dodaliśmy nowy dział z ćwiczeniami interaktywnymi – pisownia zmiękczeń. W tym miejscu znajdują się materiały z zakresu: zmiękczania przez kreskę na końcu wyrazu, zmiękczania przez kreskę przed spółgłoską, zmiękczenia przez „i” – przed samogłoską i inne sytuacje związane ze zmiękczeniami, a sprawiające uczniom trudności w  pisowni.

Łącznie do programu zostało dodanych ponad 50 zupełnie nowych ekranów interaktywnych, z których wszyscy użytkownicy mogą korzystać bezpłatnie. Miło nam przy tym poinformować, że mTalent Ortografia jest najobszerniejszym na rynku programem wspomagającym kształtowanie wrażliwości ortograficznej i kształcącym umiejętność poprawnej pisowni w języku polskim.

Nie korzystasz jeszcze z mTalent Ortografia? Zobacz więcej i wypróbuj bezpłatną wersję demo na: www.mtalent.pl/ortografia/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024. VR i programowanie [bezpłatny webinar, 07.05]

2024-04-26

mTalent Edukacja przedszkolna – ponad 50 ekranów dostępnych bezpłatnie!

2024-06-13

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09