A na święta dla terapeutów i nauczycieli… Kalendarz adwentowy mTalent!

A na święta dla terapeutów i nauczycieli… Kalendarz adwentowy mTalent!

A na święta dla terapeutów i nauczycieli… Kalendarz adwentowy mTalent! 825 431 Jacek Świątek

Wyjątkowy – bo niezwykle praktyczny – prezent dla terapeutów i nauczycieli przygotowali twórcy serii mTalent. Udostępniony bezpłatnie Kalendarz adwentowy mTalent to 24 zadania (ćwiczenia interaktywne i karty pracy) z wielu obszarów do pracy z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi, a także z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Pośród 24 ćwiczeń multimedialnych i kart pracy w Kalendarzu adwentowym mTalent znalazły się zadania z takich obszarów, jak: logopedia, percepcja wzrokowa i słuchowa, matematyka czy czytanie sylabami. Wszystkie zasoby nawiązują tematyką do okresu świątecznego, są pełne pięknych ilustracji i animacji, które skutecznie ukrywają profilaktykę lub terapię pod pretekstem zabawy.

Choć prezent od mTalent ma postać kalendarza adwentowego, to tylko od użytkownika zależy, jak szybko zapozna się z zawartością każdej wirtualnej szufladki. Komplet zasobów został udostępniony bezpłatnie dla wszystkich, którzy szukają multimedialnych i tradycyjnych ćwiczeń do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi lub dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi.

Aby aktywować zasoby z Kalendarza adwentowego mTalent należy wejść na stronę: https://www.mtalent.pl/Learnetic/Kalendarz_Adwentowy, zalogować się lub utworzyć nowe konto na platformie i kliknąć przycisk DODAJ. Uwaga! Kalendarz adwentowy mTalent można przypisać do swojego konta tylko do końca tego roku!

Życzymy Wam miłej i owocnej pracy z Kalendarzem adwentowym i innymi zasobami z serii mTalent, a także wesołych i spokojnych świąt!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość